Share

Zapowiedziano powrót do świata "Parabellum" Remigiusza Mroza!

Remigiusz Mróz to bodaj najpłodniejszy polski autor literatury kryminalnej. Znany najlepiej z serii o Chyłce pisarz zapowiada powrót do literackiego świata "Parabellum". Wszystko za sprawą wznowienia kultowego cyklu.

Informacją o tym wydarzeniu podzielił się sam autor, który za pośrednictwem swojego facebookowego konta przyznał: "kiedy ktoś pyta mnie, która seria jest dla mnie najważniejsza, zawsze odpowiadam: Parabellum." Od niej wszystko się zaczęło. Tę napisałem jako pierwszą i przy tej zrozumiałem, że nie chcę w życiu robić niczego innego. Oprócz tego była to jedna z najlepszych przygód, jakie kiedykolwiek przeżyłem. Mam nadzieję, że Ci, którzy czytali, podzielają – i że Ci, którzy sięgną po nowe wydanie, także będą mogli tak po lekturze stwierdzić. :)

Wiemy już oficjalnie, że premiera wszystkich trzech tomów nastąpi już 17 lipca! Przedsprzedaż ruszy niebawem. Remigiusz Mróz zapowiada również pewne zmiany względem oryginału. "A zmiany w stosunku do wersji pierwotnej? Są. Muszą być! Wszak Parabellum pisałem osiem lat temu. Niektórzy z pewnością je dostrzegą, mimo że fabuła pozostała bez zmian" - przyznaje Mróz.

Zapowiedziano powrót do świata "Parabellum" Remigiusza Mroza!
Autor:Remigiusz Mróz

oceń:

Dodaj komentarzKomentarze (0)

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
Token
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.