Grzegorz Kalinowski opowiedział o pewnej "Śmierci z ogłoszenia"
01
18.11.2019

"Śmierć z ogłoszenia" to intrygujący kryminał osadzony w realiach Polski międzywojennej, który zaledwie kilka dni temu miał swoją premierę.

Zapowiedzi
Jacek Ostrowski wkrótce ujawni sekrety Zuzy Lewandowskiej
02
16.11.2019

Zapewne nie będą to wszystkie sekrety, ale można się spodziewać, że podczas nadchodzącego spotkania autorskiego Jacek Ostrowski uchyli rąbka tajemnicy związanej z najnowszą odsłoną przygód Zuzy Lewandowskiej. Spotkanie autorskie związane z premierą powieści "Sarkofag" odbędzie się 28 listopada w Książnicy Płocka im. Władysława Broniewskiego. Zainteresowani? Odsyłamy po szczegóły! Zachęcamy też do lektury refleksji Jacka Ostrowskiego na temat nowej książki Marty Guzowskiej!

Zapowiedzi
Grzegorz Kalinowski i specjalna rekomendacja "Zakonu Świętego Brutusa..." Adama Podlewskiego
03
12.11.2019

Grzegorz Kalinowski dał się poznać jako autor, który doskonale rozumie prawidła rządzące współczesną powieścią sensacyjną, czego dowodem jest "Gra w oczko". Twórca należący do TeamPocisk jest też specjalistą od stylistyki retro, żeby wspomnieć tylko oczekiwaną "Śmierć z ogłoszenia"...

Zapowiedzi
Złoty Berlin
04
12.11.2019

Berlin, rok 1929. Komisarz Gereon Rath z powodów dyscyplinarnych zostaje przeniesiony z Kolonii do Berlina. Tu trafia do wydziału zajmującego się sprawami obyczajowymi, co traktuje jako degradację. Zaangażowany w sprawę szajki zajmującej się produkcją pornografii odkrywa jednak, że jest ona bardziej skomplikowana niż się początkowo wydawało.

Zapowiedzi
Wysłuchajcie tajemnic zapisanych w "Roku szczura"
05
10.11.2019

"Rok szczura" Marty Guzowskiej to prawdziwa rewelacja tej jesieni! Powieść, która ukazała się w ramach linii wydawniczej TeamPocisk na półkach księgarń jest - mniej więcej - raptem od miesiąca, a już doczekała się dodruku!

Zapowiedzi
Pisarski demon? Jacek Ostrowski zaprasza do swojego świata
06
10.11.2019

Jacek Ostrowski to jeden z tych autorów, który w niezwykle przenikliwy sposób potrafi oddawać mroczną nastrojowość, zgłębiać sekrety ludzkiej psychiki, a także rekonstruować historię z dawnych lat...

Zapowiedzi
Głębia
07
08.11.2019

Sam Berger jest podejrzany o zabójstwo, którego nie popełnił.

Zapowiedzi
Zapach śmierci
08
08.11.2019

Pewnego letniego wieczoru David Hunter – antropolog sądowy – odbiera telefon od dawnej znajomej z pracy.

Zapowiedzi
Poznajcie autorów "Zabójczych świąt" - Paulina Świst zaprasza do lektury!
09
07.11.2019

"Zabójcze święta" to nietypowa, nad wyraz intrygująca - tak w formie, jak i treści - antologia, w której obyczajowe historie łączą się ze zbrodniczym namiętnościami, czarny humor z gorzko-słodkimi refleksjami o życiu... a kluczem jest kryminał. W świątecznym wydaniu.

Zapowiedzi
"Rok szczura" Marty Guzowskiej - przemyślenia i oczekiwania Jacka Ostrowskiego
10
07.11.2019

"Rok szczura" to bodaj jedna z najbardzieje nieoczywistych i zagadkowych powieści, w których zbrodnicza tajemnica łączy się z wielką historią i małymi dramatami. A także zarazą. I kłamstwem.

Zapowiedzi
Niedzielna dziewczyna
11
07.11.2019

Zaczyna się dość niewinnie – poluzowana śruba w kranie, woreczek kokainy zostawiony w niewłaściwym miejscu, fikuśna bielizna wysłana na adres zamężnej sąsiadki, kradzież pary skarpetek przynoszącej właścicielowi szczęście.

Zapowiedzi
"Futro z misia" - gangsterska komedia w gwiazdorskiej obsadzie! Zobaczcie zwiastun
12
04.11.2019

Futro z misia to nadchodząca polska komedia, która jest reżyserowana przez Michała Milowicza i Kacpra Anuszewskiego. W obsadzie pojawią się znani aktorzy - Cezary Pazura, Edward Linde-Lubaszenko, Olaf Lubaszenko, Artur Dziurman, Izabella Miko, Mirosław Zbrojewicz, Bohdan Łazuka, Grażyna Zielińska oraz Elżbieta Romanowska. Film był realizowany w Warszawie, Zakopanem, Szczecinie i Tczewie. Całość będzie utrzymana w komediowym klimacie gangsterskim.

Zapowiedzi
Jakie jest serialowe "Żmijowisko"? Opinie fanów
13
04.11.2019

"Żmijowisko", serial na podstawie bestsellerowej powieści Wojciecha Chmielarza, zadebiutował na Canale+ Polska. Jakie są opinie fanów po pierwszym epizodzie? Postanowiliśmy sprawdzić!

Zapowiedzi
Jak naprawdę nazywa się Lipowo? Odpowiada Katarzyna Puzyńska
14
03.11.2019

Katarzyna Puzyńska, jedna z najpopularniejszych autorek literackiego kryminału w naszym kraju, najlepiej znana jest z książek z cyklu o Lipowie. Czy zastanawialiście się jednak, jak naprawdę nazywa się ta miejscowość?

Zapowiedzi
"Perry Mason" - serial kryminalny HBO produkowany przez Roberta Downey Jr.
15
02.11.2019

Twórcy "Perry'ego Masona" opublikowali pierwszy fotos z oczekiwanego serialu, na którym widać głównego bohatera granego przez Matthew Rhysa. Serial zadebiutuje na HBO w 2020.

Zapowiedzi
Tajemnice żydowskiej nekropolii i nowa powieść Grzegorza Kalinowskiego
16
02.11.2019

Grzegorz Kalinowski, autor "Gry oczko", który w ostatnim felietonie ze znawstwem i pasją opowiadał o "Warszawiance" oraz "Zakonie Świętego Brutusa...", zaprasza nas do tego, aby poznać kolejną historię swojego autorstwa.

Zapowiedzi
Poznajcie autorów "Zabójczych świąt" - Adrian Bednarek zaprasza do lektury!
17
30.10.2019

"Zabójcze święta" to nietypowa, nad wyraz intrygująca - tak w formie, jak i treści - antologia, w której obyczajowe historie łączą się ze zbrodniczym namiętnościami, czarny humor z gorzko-słodkimi refleksjami o życiu... a kluczem jest kryminał. W świątecznym wydaniu.

Zapowiedzi
Niespodziewane twisty, oszustwo i miłość... o czym jest "Rok szczura" Marty Guzowskiej?
18
30.10.2019

"Rok szczura" to być może najbardziej tajemnicza ze wszystkich dotychczasowych książek Marty Guzowskiej. Przyznaje to również sama autorka, która gościła w programie "Kultura na dzień dobry".

Zapowiedzi
Bestsellery
Zobacz najpopularniejsze tytuły
Wydarzenia
Zobacz ostatnie wydarzenia ze świata kryminału

Ostatnie komentarze

Dodano przez: KamilJakiśtam

Polecani autorzy

Marta GuzowskaJacek OstrowskiKatarzyna KacprzakMałgorzata RogalaGrzegorz KalinowskiAlek Rogoziński

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.