"Miasto duchów"
01
11.07.2019

„Miasto duchów" to nowoczesne połączenie thrillera psychologicznego i kryminału noir — w kostiumie z epoki. Mroczna opowieść o miłości, winie i odkupieniu.

Zapowiedzi
Team Pocisk - wielka ofensywa na Legimi!
02
10.07.2019

Nasi autorzy skupieni wokół literackiej grupy Team Pocisk - a konkretnie Alek Rogoziński, Grzegorz Kalinowski, Katarzyna Kacprzak, Jacek Ostrowski, Krzysztof Bochus oraz Małgorzata Rogala - pojawili się na Legimi!

Zapowiedzi
Przeciwko bratu
03
10.07.2019

Wkrótce mroki Częstochowy ujrzą światło dzienne! Biskup Stanisław Walter trzyma w ryzach całe miasto.

Zapowiedzi
Reynolds, Johnson i Gadot w nowym hicie (?) szpiegowskim Netflixa
04
10.07.2019

Czy wiecie, że Ryan Reynolds zagra w filmie "Red Notice", do którego prawa po wielkiej batalii nabył Netflix? Zdjęcia rozpoczną się w 2020 roku. W obsadzie znajdują się już Dwayne Johnson i Gal Gadot.

Zapowiedzi
Dom tajemnic
05
10.07.2019

Wiadomo już, o czym będzie najnowsza książka Aleksandra Rogozińskiego!

Zapowiedzi
"Ścigany" powróci do akcji - powstanie nowy seri
06
09.07.2019

Czy wiecie, że platforma streamingowa Quibi przygotowuje kolejną wersję "Ściganego"? Twórcą serialu "The Fugitive" będzie Nick Santora ("Skorpion", "Skazany na śmierć").

Zapowiedzi
Oficjalnie: trwają prace nad filmem "Psy 3" Pasikowskiego!
07
08.07.2019

Potwierdziły się doniesienia sprzed kilku miesięcy, gdy pisaliśmy o tym, że Władysław Pasikowski zrealizuje nową część "Psów"! Informacje potwierdził Cezary Pazura, który przyznał na swoim youtube'owym kanale, że już teraz zdjęcia do trzeciej odsłony "Psów".

Zapowiedzi
Grzegorz Kalinowski ujawnia informacje o nowej powieści!
08
06.07.2019

Grzegorz Kalinowski, twórca "Gry w oczko", podzielił się z nami informacjami o swojej najnowszej powieści! Znamy tytuł, wiemy też czego - mniej więcej - możemy się spodziewać. Ale to tylko pozory... Intryga zapowiada się bowiem bardziej niż pasjonująco.

Zapowiedzi
"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" - film wyreżyserowany przez twórcę "Underdoga"
09
04.07.2019

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" oto tytuł filmu Macieja Kawulskiego, reżysera "Underdoga". W roli głównej występuje Marcin Kowalczyk znany z genialnej roli Magika w "Jesteś Bogiem". Zaciekawieni?

Zapowiedzi
Krzysztof Bochus zapowiada "Boski znak", czyli kontynuację "Listy Lucyfera"!
10
04.07.2019

Krzysztof Bochus to autor, który odcisnął trwały ślad w polskim świecie kryminalnej grozy. Jego "Lista Lucyfera" spotkała się z uznaniem rzeszy czytelników, choć trzeba pamiętać, że swoją pozycję pisarz ugruntował już wcześniej, choćby za sprawą "Szkarłatnej głębi", która otrzymała nagrodę "Złotego Pocisku". Twórca należący do literackiej grupy TeamPocisk podzielił się z nami informacjami na temat swojej najnowszej powieści.

Zapowiedzi
Znamy tytuł i początek nowego kryminału Marka Krajewskiego!
11
04.07.2019

Marek Krajewski, niekwestionowany mistrz retro-kryminału jakiś czas temu zapowiedział, że w 2019 roku pojawią się dwie książki jego autorstwa. Pierwszą z nich była książka "Dziewczyna o czterech palcach", tytułem drugiej jest natomiast...

Zapowiedzi
Otwórzcie się na "Ranę" Wojciecha Chmielarza!
12
03.07.2019

Z pewnością nie brakuje wśród Was sympatyków prozy Wojciecha Chmielarza, prawda? Autor "Żmijowiska", wybranej jako najlepsza polska powieść kryminalna 2018 roku, na podstawie której powstanie serial, zapowiada zupełnie nową historię. Zaintrygowani? Poznajcie pierwszy fragment "Rany", którym podzielił się za pośrednictwem swojego konta na facebooku sam autor.

Zapowiedzi
Powiększa się rodzina Sherlocka Holmesa!
13
03.07.2019

Czy wiecie, że Sam Claflin otrzymał angaż w przygotowywanym przez Legendary Pictures filmie Enola Holmes opartym na serii powieści autorstwa Nancy Springer?

Zapowiedzi
"Dublin Murders" - wyspiarskie zbrodnie w nowym serialu kryminalnym
14
03.07.2019

Dublin Murders to nadchodzący serial, który powstaje dla stacji Starz, będący jednocześnie adaptacją serii powieści "Dublin Murder Squad" autorstwa Tany French.

Zapowiedzi
Kryminalna groza i sprawa sprzed lat... o czym będzie nowa książka Katarzyny Bondy?
15
03.07.2019

Katarzyna Bonda oficjalnie zakończyła prace nad swoją najnowszą powieścią! Informacją podzieliła się poprzez swoje konfo na facebooku. Otrzymaliśmy nie tylko zdjęcie szczęśliwej autorki z materiałem gotowym do redakcji, ale również wstępną zapowiedzią na temat tego, czego możemy się spodziewać...

Zapowiedzi
"Knives Out" - oficjalny zwiastun filmu!
16
02.07.2019

"Knives Out" to film w reżyserii Riana Johnsona, który zapowiadany jest jako szczególny hołd dla twóczości Agathy Christie. Zobaczcie oficjalny zwiastun filmu!

Zapowiedzi
"Warszawianka" - zapowiedź nietypowego retro-kryminału!
17
02.07.2019

Stale powiększa się lista autorów specjalizujących się wokół literackiej zbrodni, którzy są zrzeszeni w ramach wydawnictwa Skarpa Warszawska! Najnowszą pisarką, na który debiut z niecierpliwością czekamy jest Ida Żmiejewska.

Zapowiedzi
Układ
18
02.07.2019

Nowy kryminał Igora Brejdyganta wciąga bez reszty w mroczny świat układów, zależności i tajemnic. Komisarz Monika Brzozowska nie może podnieść się psychicznie po tym, jak w obronie własnej zabiła swojego męża, płatnego zabójcę. Przychodzi jej to z tym większym trudem, że przełożeni odesłali ją na bezterminowy urlop. Niestety pani komisarz przy okazji powraca do zgubnego nałogu, który przed laty prawie wyprowadził ją na tamten świat. Tymczasem zaczynają ginąć świadkowie, którzy mieli pomóc policji w doprowadzeniu na ławę oskarżonych szajki pedofili. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie niebezpieczni i wpływowi mężczyźni czerpiący uciechy z zabaw z nieletnimi próbują ukręcić łeb sprawie. Z czasem okazuje się, że wszystko jest znacznie bardziej skomplikowane, a bycie katem wcale nie wyklucza bycia ofiarą.

Zapowiedzi
Bestsellery
Zobacz najpopularniejsze tytuły
Wydarzenia
Zobacz ostatnie wydarzenia ze świata kryminału

Ostatnie komentarze

Dodano przez: Ela Rewińska

Polecani autorzy

Marta GuzowskaJacek OstrowskiKatarzyna KacprzakMałgorzata RogalaGrzegorz KalinowskiAlek Rogoziński

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.