"Wojny szpiegów" - zobaczcie zwiastun serialu!
01
12.10.2019

Miłośnicy historii szpiegowskich będą zachwyceni! To lepsze niż fikcja. Agenci stąpają po kruchym lodzie, muszą wiedzieć, kiedy się wycofać...

Zapowiedzi
"Zakon Świętego Brutusa. Opowieść spiskowa o dawnej Warszawie" - poznajcie tajemnice zbrodni, odkryjcie niezapomnianą historie!
02
12.10.2019

Zbrodnie sprzed lat, tajemnice kryminalistyki, sekrety historii, spiski, zdrady, knowania... słowem - wszystko, co niespodziewane! Oto rzeczywistość, którą swoim czytelnikom zaserwował Adam Podlewski na łamach swojej najnowszej książki "Zakon Świętego Brutusa. Opowieść spiskowa o dawnej Warszawie".

Zapowiedzi
"The Courier" Gary Oldman i Olga Kurylenko w obsadzie - zobaczcie zwiastun!
03
12.10.2019

"The Courier" to opowieść o zatrudnionej przez okrutnego zbrodniarza kurierce, która nieświadoma niczego musi dostarczyć bombę gazową, by zabić świadka zeznającego przeciwko niemu, mężczyznę imieniem Nick. Po tym, jak dziewczyna ratuje go z opresji, musi wspólnie z nim przetrwać atak wynajętych zabójców.

Zapowiedzi
Książka jest bowiem żywa tylko wtedy, gdy znajdzie drogę do serc i umysłów czytelników - Krzysztof Bochus dziękuję swoim czytelnikom!
04
12.10.2019

Krzysztof Bochus dał się poznać jako prawdziwy fachowiec i erudyta, który z dbałością dookreśla detale swoich zbrodniczych intryg. Autor z TeamPocisk w jednym z ostatnich wywiadów wypowiedział się na temat swoich ostatnich książek, dziękując przy okazji za dowody uznania ze strony czytelników.

Zapowiedzi
"Oficer i szpieg" - zwiastun nowego filmu Romana Polańskiego!
05
10.10.2019

"Oficer i szpieg" to nowy film w reżyserii Romana Polańskiego, który debiutował już na zagranicznych festiwalach filmowych. Zobaczcie zwiastun widowiska!

Zapowiedzi
"Iluzjonista" - nowa powieść Remigiusza Mroza!
06
09.10.2019

Remigiusz Mróz podzielił się ostatnio nowymi informacjami na temat swoich telewizyjno-filmowych projektów, a dzisiaj przedstawił informacje na temat swojej nowej powieści. Będzie nią "Iluzjonista"...

Zapowiedzi
Batman - Biały Rycerz
07
07.10.2019

Pierwszy album ukazujący się pod logo DC Black Label. W powieści graficznej Batman – Biały Rycerz Sean Murphy, uznany scenarzysta i rysownik, rozkłada najsłynniejszych komiksowych przeciwników na części pierwsze, zadaje pytania o naturę sprawiedliwości, źródła korupcji, prawdę o aktywistach społecznych, bada najmroczniejsze aspekty życia związane z chorobą umysłową. Książę Zbrodni wychodzi z trawiącego go przez lata szaleństwa i odrodza się jako Jack Napier. Pragnie uzdrowić miasto, które dotąd sam terroryzował.

Zapowiedzi
Oficjalnie: "Nieodnaleziona" Remigiusz Mroza jako serial!
08
05.10.2019

Ależ wiadomość ze świata literacko-filmowego kryminału! Remigiusz Mróz za sprawą swojego konta na faceoboku wyjawił, która z jego książek stanie się podstawą nowego projektu.

Zapowiedzi
"Ojciec chrzestny" - Mario Puzo
09
05.10.2019

Jedna z najwybitniejszych powieści XX wieku, zekranizowana przez Francisa Forda Coppolę z genialnymi rolami Marlona Brando i Ala Pacino. Porywająca opowieść o honorze i nienawiści, szacunku i pogardzie, miłości i śmierci.

Zapowiedzi
Toksyczni
10
04.10.2019

Młody gangster. Emerytowany glina. Teczki, które wstrząsną Polską.

Zapowiedzi
"The Gentlemen" - ależ film Guya Ritchiego! Zobaczcie zwiastun
11
03.10.2019

"The Gentlemen" to historia o narkotykowym królu, który zbudował imperium w Londynie. Gdy pojawia się wieść, że chce sprzedać swój interes, rozpoczyna to lawinę szalonych wydarzeń...

Zapowiedzi
Morderca Whitey Bulger... niecodzienny serial o szefie grupy przestępczej
12
03.10.2019

Zbrodnicze opowieści cieszą się niesłabnącą popularnością... Okazuje się, że powstanie serial o słynnym mordercy i szefie grupy przestępczej w Bostnie, który znany jest jako Whitey Bulger. Produkcja tworzona jest przez Sky Studios.

Zapowiedzi
Córeczki
13
03.10.2019

Wspólna tajemnica jednoczy bardziej niż więzy krwi. Ewa jest niedoszłą policjantką, która prowadzi butik w centrum Częstochowy.

Zapowiedzi
Małgorzata Rogala na dłużej w TeamPocisk!
14
02.10.2019

Raptem wczoraj informowaliśmy o tym, że do załogi TeamPocisk dołączył Jacek Piekiełko, twórca kojarzony do tej pory ze światem literackiej grozy. A już teraz możemy zakomunikować, że z wydawnictwem Skarpa Warszawska na dłużej związała się również... Małgorzata Rogala!

Zapowiedzi
Nowe wieści z planu serialowej "Chyłki"
15
02.10.2019

Nie tak dawno pisaliśmy o kilku nowych projektach serialowych, które będą bazować na twórczości Remigiusza Mroza, a dzisiaj przypominamy, co nowego działo się na planie "Chyłki"!

Zapowiedzi
W jaki sposób tworzy Ryszard Ćwirlej? Poznajcie tajniki warsztatu mistrza retro-zbrodni
16
02.10.2019

Ryszard Ćwirlej to jeden z najbardziej cenionych twórców literatury kryminalnej. Specjalizujący się w konwencji retro-zbrodni osadzonych w czasach PRL-u, od jakiegoś czasu tworzy również sensacyjne fabuły w naszej współczesności. W jaki sposób kreuje swoje powieści?

Zapowiedzi
Gwiazdorska obsada "Śmierci na Nilu" na podstawie prozy Agathy Christie!
17
01.10.2019

Odtwórca roli Herkulesa Poirota i zarazem reżyser "Morderstwa w Orient Expressie", a więc Kenneth Branagh, od jakiegoś czasu przygotowuje produkcję "Śmierć na Nilu", która trafi do kin w przyszłym roku. Wytwórnia Fox zamieściła w sieci grafikę, która oficjalnie potwierdza nazwiska członków obsady.

Zapowiedzi
Jacek Piekiełko, specjalista od grozy, nowym autorem w kryminalnej grupie TeamPocisk!
18
01.10.2019

Niedawno swoją premierę miała "Warszawianka" i "W umyśle mordercy", z rosnącą niecierpliwością czekamy na nowy kryminał Marty Guzowskiej, a już możemy wypatrywać kolejnego projektu sygnowanego logiem TeamPocisk!

Zapowiedzi
Bestsellery
Zobacz najpopularniejsze tytuły
Wydarzenia
Zobacz ostatnie wydarzenia ze świata kryminału

Ostatnie komentarze

Dodano przez: Ela Rewińska

Polecani autorzy

Marta GuzowskaJacek OstrowskiKatarzyna KacprzakMałgorzata RogalaGrzegorz KalinowskiAlek Rogoziński

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.