Share

Zac Efron, czyli seryjny morderca Ted Bundy

Przedstawiamy Wam pierwsze zdjęcie z filmu Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile, opartej na faktach opowieści o jednym z najsłynniejszych morderców w historii współczesnej Ameryki. 

Filmowa opowieść zostanie ukazana z perspektywy dziewczyny mordercy, Elizabeth Kloepfer. W Liz wcieli się Lily Collins, natomiast Bundy'ego zagra Zack Efron. Premiera przewidziana jest na początek 2019 roku podczas Festiwalu Filmowego w Sundance. Data kinowej premiery jeszcze nie jest znana. Warto podkreślić, że w obsadzie produkcji znalazło się miejsce dla naprawdę głośnych nazwisk. Dość powiedzieć, że James Hetfield, frontman zespołu "Metalika" zagra funkcjonariusza Boba Haywarda, który aresztował Bundy'ego w stanie Utah w trakcie rutynowego patrolu. W obsadzie są również John Malkovich, Kaya Scodelario i Angela Sarafyan. Reżyseruje Joe Berlinger. Poniżej możecie zobaczyć oficjalne zdjęcie z filmu.

 

Przypomnijmy, że w latach 1974-1978, na terenie sześciu stanów, Ted Bundy zabił wiele młodych kobiet. Co jeszcze bardziej przerażające, swoje ofiary niejednokrotnie wykorzystywał seksualnie przed, jak i po dokonanym morderstwie. W 1989 roku, po wieloletnim procesie został wreszcie skazany na śmierć i stracony na krześle elektrycznym.

Zac Efron, czyli seryjny morderca Ted Bundy

oceń:

Dodaj komentarzKomentarze (0)
Bestsellery
Zobacz najpopularniejsze tytuły
Wydarzenia
Zobacz ostatnie wydarzenia ze świata kryminału

Ostatnie komentarze

Dodano przez: Ela Rewińska

Polecani autorzy

Marta GuzowskaJacek OstrowskiKatarzyna KacprzakMałgorzata RogalaGrzegorz KalinowskiAlek Rogoziński

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.