Share

"Żmijowisko" - pierwszy zwiastun serialu na podstawie kryminału Wojciecha Chmielarza!

Żmijowisko to serial Canal+ oparty na książce pod tym samym tytułem autorstwa Wojciecha Chmielarza. Opublikowano pierwszy zwiastun, który pokazuje widzom, czego można się spodziewać po nowej produkcji. Zobaczcie materiał!

W obsadzie znaleźli się: Paweł Domagała, Agnieszka Zulewska, Cezary Pazura, Piotr Stramowski, Wojciech Zielinski, Marta Malikowska, Joachim Lamza, Davina Reeves-Ciara, Szymon Piotr Warszawski, Malgorzata Klara, Stanisław Cywka, Kamila Urzędowska i Hanna Koczewska. Na temat serialowego widowiska więcej pisaliśmy jakiś czas temu - pamiętacie?

Opis fabuły według Canal+ Polska:

Serial opowiada historię grupy trzydziestoparoletnich przyjaciół ze studiów, którzy wyjeżdżają ze swoimi dziećmi na wakacje do letniska „Żmijowisko". Pewnego wieczoru, w trakcie zakrapianej alkoholem imprezy, znika 15-letnia Ada, córka Arka i Kamili. Rozpoczynają się zakrojone na wielką skalę poszukiwania, jednak dziewczyny nie udaje się odnaleźć. Rok później jej ojciec wraca na miejsce tragedii, aby wznowić poszukiwania. W trakcie jego prywatnego dochodzenia pojawiają się zaskakujące tropy i nowi podejrzani. Sprawa coraz bardziej się gmatwa i pojawia się w niej coraz więcej wątków. Tym bardziej, że w tle poszukiwań nastolatki jest historia jej rodziców, ich przyjaciół z młodości oraz wzajemnych relacji pełnych skrywanych przez lata konfliktów, namiętności i uprzedzeń. Stopniowo ujawnia się brutalna prawda o życiu w kłamstwie, dwoistości ludzkiej natury oraz wyniszczającej obsesji zazdrości i nienawiści, która nieuchronnie prowadzi do tragedii.

"Żmijowisko" - pierwszy zwiastun serialu na podstawie kryminału Wojciecha Chmielarza!

oceń:

Dodaj komentarzKomentarze (0)
Bestsellery
Zobacz najpopularniejsze tytuły
Wydarzenia
Zobacz ostatnie wydarzenia ze świata kryminału

Ostatnie komentarze

Dodano przez: Ela Rewińska

Polecani autorzy

Marta GuzowskaJacek OstrowskiKatarzyna KacprzakMałgorzata RogalaGrzegorz KalinowskiAlek Rogoziński

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.