Share

"Zbrodnia i kara" w rzeczywistości wirtualnej! Trwają prace nad rewolucyjnym filmem

Zanurzyć się w świecie zła, gdzie człowiek - powodowany namiętnością albo wyrachowaniem - zdolny jest zabić bliźniego? Największe tematy poruszające istotę humanizmu, które zapisano w literackim arcydziele "Zbrodni i karze" już wkrótce zyskają... bardzo nieoczywistą, bo wirtualną formę.

Wkrótce - czyli kiedy? Na początku kończącego się już roku, dokładnie 8 stycznia na portalu booklips opublikowana została informacja mówiąca o tym, że rosyjska firma producencka Russian Film Group chce zrealizować zupełnie nową wersję klasycznej opowieści Fiodora Dostojewskiego. Według zapowiedzi twórców będzie to historia nakręcona w rewolucyjnej technologii VR 360, która gwarantuje ekstremalne emocje związane z tym, że w filmu właściwie się nie ogląda. W nim się po prostu jest - człowiek uczestniczy w akcji. Narracja zostanie ukazana z perspektywy Duni, siostry głównego bohatera Rodiona Raskolnikowa.

Póki co, mamy zapowiedzi i wstępny plakat widowiska. Gdy tylko pojawią się jakiekolwiek nowości w tej sprawie - na pewno o tym poinformujemy! PS Pierwsza grafika, która zdobi na masz materiał pochodzi z gry przygodowej "Crime and Punishment" osadzonej w świecie Sherlocka Holmesa, która również korzysta ze świetny rozwiązań technicznych - zarówno w kontekście fabuły, jak i wizualnej strony projektu. My przypominamy z kolei animowaną wersję historii spisanej piórem Dostojewskiego.

"Zbrodnia i kara" w rzeczywistości wirtualnej! Trwają prace nad rewolucyjnym filmem

oceń:

Nowy komentarz
Musisz się zalogować aby dodać komentarz
Bestsellery
Zobacz najpopularniejsze tytuły
Wydarzenia
Zobacz ostatnie wydarzenia ze świata kryminału

Ostatnie komentarze

Dodano przez: KamilJakiśtam

Polecani autorzy

Marta GuzowskaJacek OstrowskiKatarzyna KacprzakMałgorzata RogalaGrzegorz KalinowskiAlek Rogoziński

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
Token
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.