Share

"Weronika Mars" powraca! Zapowiedź nowego sezonu

Weronika Mars, kultowy serial telewizyjny, powróci na amerykańskie ekrany już w te wakacje - dokładnie 26 lipca! Nowy sezon składać się będzie z 8 epizodów. W tytułowej roli ponownie zobaczymy Kristen Bell.

Weronika Mars to amerykański serial kryminalny dla młodzieży stworzony przez Roba Thomasa. Premiera pierwszego sezonu odbyła się 22 września 2004 roku na stacji UPN, a ostatni odcinek został wyemitowany 22 maja 2007 roku, już przez stację The CW. Akcja serialu rozgrywa się w fikcyjnym miasteczku Neptune, w południowej Kalifornii. Tytułowa bohaterka, grana przez Kristen Bell, to młoda dziewczyna, która skończyła liceum i rozpoczęła studia, już z licencją detektywa – tak jak jej ojciec.

Fabuła nowych odcinków rozgrywać się będzie podczas wiosennych ferii, w czasie których studenci są mordowani w tajemniczych okoliczności. Główna bohaterka jest zatrudniona przez rodzinę jednej z ofiary do znalezienia mordercy. Zaintrygowani? Zobaczcie pierwszy zwiastun widowiska! Dodajmy przy okazji, że w przeszłości zrealizowano również pełnometrażowy film fabularny.

"Weronika Mars" powraca! Zapowiedź nowego sezonu

oceń:

Nowy komentarz
Musisz się zalogować aby dodać komentarz
Wydarzenia
Zobacz ostatnie wydarzenia ze świata kryminału

Ostatnie komentarze

Dodano przez: Ela Rewińska

Polecani autorzy

Marta GuzowskaJacek OstrowskiKatarzyna KacprzakMałgorzata RogalaGrzegorz KalinowskiAlek Rogoziński

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.