Share

"The Suicide Squad" - Idris Elba zostanie Deadshotem?

Idris Elba, aktor, którego znamy z hitowego serialu "Luther", a o którym mówi się też w kontekście nowego Bonda, planuje założyć kostium komiksowego antybohatera! Brytyjczyk jest głównym kandydatem do odegrania postaci Deadshota w widowisku "Suicide Squad 2".

Elba miałby zastąpić w tej roli Willa Smitha, który wcielił się już we Floyda Lawtona w filmie "Legion samobójców" Davida Ayera. Deadshot jest charakteryzowany jako zabójca o sokolim wzroku, który nigdy nie chyba celu. Wytrwany zawodowiec, jeden z wrogów Batmana, na kartach komiksów zadebiutował w 1950 roku. Z czasem ze złoczyńcy przedzierzgnął się w antybohatera, dla którego - oprócz finansowych nagród - liczy się dobro córki. 

Zdjęcia do filmu, którego reżyserii podejmie się James Gunn (również autor scenariusza), mają rozpoczyć się we wrześniu w Atlancie. Gunn, twórca filmowych "Strażników Galaktyki" planuje odświeżyć w dużej mierze skład tytułowego zespołu, choć w zespole najgrozniejszych przestępców na świecie, którzy wykonują tajne i skrajnie niebezpiecznie misje dla agencji rządowej A.R.G.U.S., ponownie ma pojawić się Harley Quinn (w tej roli Margot Robbie).

Wedle ostatnich, niepotwierdzonych informacji, Gunn do swojego widowiska planuje zwerbować również King Sharka, Ratchatchera, Polka-Dot Mana i Peacemakera - w tej roli podobno wystąpić miałby Dave Bautista, który w bardzo ciepłych słowach wypowiada się o współpracy z amerykańskim reżyserem. "The Suicide Squad" film ma wejść na ekrany kin w 2021 roku. My z kolei przypominamy, że w planach jest też inny projekt komiksowy oparty na opowieści graficzne DC, czyli "Secret Six"!

"The Suicide Squad" - Idris Elba zostanie Deadshotem?

oceń:

Nowy komentarz
Musisz się zalogować aby dodać komentarz
Wydarzenia
Zobacz ostatnie wydarzenia ze świata kryminału

Ostatnie komentarze

Dodano przez: Andrzej Sałak

Polecani autorzy

Marta GuzowskaJacek OstrowskiKatarzyna KacprzakMałgorzata RogalaGrzegorz KalinowskiAlek Rogoziński

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.