Share

"Raz, dwa, trzy... giniesz Ty" - Alek Rogozińśki oczarowany teatralną sztuką!

Powieść kryminalna na deskach teatru? Oczywiście! Bo w ramach TeamPocisk realizowane są projekty, o którym innym twórcom wcześniej się nie śniło. Choć można się domyślać, że Alek Rogoziński - autor obdarzony wyjątkową wyobraźnią - mógł od dłuższego czasu planować takie przedsięwzięcie...

Faktem jest natomiast to, że Rogoziński, twórca bestsellerowej książki "Raz, dwa, trzy... giniesz Ty" jest oczarowany inscenizacyjną wizją, którą zaproponowali artyści z Teatru Druga Strefa, choć dodaje: "Przyznaję, bałem się tej sztuki bardzo, na prapremierze ze strachu byłem o włos od poproszenia siedzącego obok mnie Tomka Ciachorowskiego, żeby mnie trzymał za rękę, ewentualnie cucił, gdybym był omdlał, ale jak widać nie miałem się czym martwić." Pisarz zwraca uwagę szczególnie na rewelacyjny casting oraz aktorskie rzemiosło. "Nie odważę się ocenić tekstu, bo w większości jest mój (choć został miejscami świetnie podrasowany przez reżysera i aktorów), za to napiszę, że największym atutem przestawienia jest obsada".

Alek Rogoziński jest jednym ze współautorów antologii "Zabójcze święta". Ostatnimi pozycjami wydanymi w ramach linii wydawniczej TeamPocisk jest "Rok szczura" Marty Guzowskiej oraz "Sarkofag" Jacka Ostrowskiego.

"Raz, dwa, trzy... giniesz Ty" - Alek Rogozińśki oczarowany teatralną sztuką!
Autor:Alek Rogoziński

oceń:

Nowy komentarz
Musisz się zalogować aby dodać komentarz

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
Token
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.