Share

"Prodigal Son" - Michael Sheen jako seryjny zabójca i toksyczny ojciec

Czy w genach zapisana jest zbrodnia? Swego czasu zastanawialiśmy się nad tym w trakcie rozmowy z Tess Geritsen. Odpowiedzi poszukiwać będziemy również w nowym serialu kryminalnym "Prodigal Son", którego produkcją zajmuje się telewizja FOX.

Głównym bohaterem serialowej opowieści będzie Malcolm Bright (Jones), uznany psycholog kryminalny, który tropi groźnych morderców. Szczególne zadanie stanowi część krucjaty wymierzonej przeciwko ojcu Malcolma (Michael Sheen), który jest sadystyczym seryjnym mordercą znanym pod upiornym pseudonime Chirurg. Skomplikowana sytuacja rodzinna zyska dodatkowo dramatyczny wymiar, gdy okaże się, że zarówno syn, jak i ojciec będą musieli rozpocząć współpracę, aby pochwycić najgorszego z możliwych zwyrodnialców. Bright będzie musiał zmagać się nie tylko z pracą, własnymi neurozami oraz psychopatycznym ojcem, ale również z matką-manipulatorką oraz próbującą ułożyć sobie życie siostrą.

Pomysł intrygujący może być częściowo inspirowany serialem "Dexter", znać w tym opisie również elementy z historii Hannibala. W roli ojca i seryjnego zabójcy zobaczymy Michaela Sheena, którego bohater skazany został za morderstwo ponad 20 osób. W obsadzie zobaczymy też: Diamond Phillips, Aurora Perrineau oraz Frank Harts. W roli głównej wystąpi zaś Finn Jones, aktor znany z serialu "Gra o tron", a przede wszystkim "Iron Fist".

"Prodigal Son" - Michael Sheen jako seryjny zabójca i toksyczny ojciec

oceń:

Nowy komentarz
Musisz się zalogować aby dodać komentarz
Wydarzenia
Zobacz ostatnie wydarzenia ze świata kryminału

Ostatnie komentarze

Dodano przez: Andrzej Sałak

Polecani autorzy

Marta GuzowskaJacek OstrowskiKatarzyna KacprzakMałgorzata RogalaGrzegorz KalinowskiAlek Rogoziński

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.