Share

"Peaky Blinders" - nowa postać w serialu!

Mamy dla Was nowe zdjęcie promujące 5. sezon serialu "Peaky Blinders". Zobaczycie na nim zupełnie nową postać, graną przez aktora znanego z "Zanim się pojawiłeś" oraz serii "Igrzyska śmierci".

Serial Peaky Blinders opowiada o Tommym Shelby, przywódcy gangu brutalnych braci, którzy rządzą slumsami angielskiego Birmingham po I wojnie światowej. Zadebiutowało nowe zdjęcie promujące kolejne odcinki telewizyjnego widowiska. Możemy na nim po raz pierwszy zobaczyć nową postać, charyzmatycznego polityka, w którego wciela się Sam Claflin. Widać go po prawej stronie poniższej fotografii. Premiera nowego sezonu nastąpi w 2019 roku!

Jak poinformował Steven Knight, twórca "Peaky Blinders", akcja nowych odcinków będzie rozgrywać się w latach 30. ubiegłego wieku. Oznacza to zatem, że w serialu zostanie poruszony m.in. temat kryzysu gospodarczego oraz narastania w Europie nastrojów faszystowskich. Knight przyznał także, że chciałby, aby serial został opowiedziany na łamach siedmiu sezonów, ponieważ właśnie tyle czasu potrzebuje, aby w satysfakcjonujący sposób opowiedzieć całą historię. Co ciekawe, zapytany o to, jak zamierza zakończyć "Peaky Blinders", scenarzysta odparł: "W mojej głowie serial kończy się pierwszą syreną alarmującą o nalocie bombowym podczas II wojny światowej".

"Peaky Blinders" - nowa postać w serialu!

oceń:

Dodaj komentarzKomentarze (0)
Bestsellery
Zobacz najpopularniejsze tytuły
Wydarzenia
Zobacz ostatnie wydarzenia ze świata kryminału

Ostatnie komentarze

Dodano przez: Ela Rewińska

Polecani autorzy

Marta GuzowskaJacek OstrowskiKatarzyna KacprzakMałgorzata RogalaGrzegorz KalinowskiAlek Rogoziński

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.