Share

"Nieodgadniona" - nowa powieść Remigiusza Mroza!

Z Nowym Rokiem, nowym krokiem! A w literaturze kryminalnej - z nową powieścią, której autorem jest Remigiusz Mróz. Właśnie poznaliśmy tytuł oraz opis książki "Nieodgadniona", o czym za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował bestsellerowy twórca.

"Co tak naprawdę stało się z Ewą? Skąd Kasandra czerpała wiedzę? To tylko dwa z wielu pytań, które przez rok przewijały się w różnych dyskusjach na temat Nieodnalezionej. Ci, z którymi znamy się już całkiem nieźle, doskonale wiedzieli, co oznaczały niezamknięte wątki... i jak trudno było mi utrzymywać, że nic nie wiem o kontynuacji" - w taki sposób swoją najnowszą powieść zapowiedział Remigiusz Mróz.

O czym będzie traktować opowieść? Zerknijmy na opis... Rok po ucieczce od męża Kasandra Reimann prowadzi spokojne, ustatkowane życie za granicą. Jest przekonana, że udało jej się zostawić wszystko za sobą – także konsekwencje tego, co zrobiła, by ratować siebie i dziecko. Do czasu. Pewnego dnia jej syn nie wraca do domu po wizycie u kolegi, a jedyny ślad prowadzi do Opola. Zrozpaczona matka zrobi wszystko, by odnaleźć dziecko, nawet jeśli będzie oznaczało to ponowne spotkanie z człowiekiem, którego życie zniszczyła. Damian Werner tymczasem wprowadza się do nowego mieszkania, wciąż starając się zapomnieć o wszystkim, co spotkało go rok temu. Przeglądając jednak rzeczy zostawione przez poprzedniego właściciela, trafia na starą kasetę VHS, która rzuca nowe światło na jego przeszłość...

Już teraz wiemy, że "Nieodgadniona" na półki księgarń trafi 30 stycznia nakładem Filia. Remigiusz Mróz święci ostatnio triumfy za sprawą - między innymi - serialu "Chyłka - Zaginięcie". Warto jednak pamiętać, że w planach są również inne ekranizacje.

"Nieodgadniona" - nowa powieść Remigiusza Mroza!

oceń:

Dodaj komentarzKomentarze (0)
Bestsellery
Zobacz najpopularniejsze tytuły
Wydarzenia
Zobacz ostatnie wydarzenia ze świata kryminału

Ostatnie komentarze

Dodano przez: KamilJakiśtam

Polecani autorzy

Marta GuzowskaJacek OstrowskiKatarzyna KacprzakMałgorzata RogalaGrzegorz KalinowskiAlek Rogoziński

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
Token
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.