Share

"Kropla Prawdy - Angels' Share" - zobaczcie polski serial łączący kryminał i grozę!

Czy wiecie, że już dzisiaj, 24 października, nastąpiła premiera nowego serialu kryminalnego "Kropla Prawdy - Angels' Share" z Wojciechem Zielińskim, Olgą Bołądź i Lesławem Żurkiem? Wszystkie odcinki możecie obejrzeć za darmo na stronie kroplaprawdy.pl oraz na kanale Kropla Prawdy na YouTube. No dobrze, ale zapytacie zapewne... czym jest właściwie "Kropla Prawdy"... śpieszymy z wyjaśnieniem.

A zatem... prywatny detektyw John Gillmore przyjeżdża do szkockiej destylarni po to, aby wyjaśnić sprawę tajemniczego zaginięcia jej właściciela. Wśród pracowników krążą pogłoski o zemście aniołów, a wszystkie tropy prowadzą nieoczekiwanie w głąb mrocznej przeszłości bohatera. Zaintrygowani? Nowa polska produkcja kryminalna jest bowiem - jak na rodzime standardy - bardzo nietypowym połączeniem klasycznego "filmu noir" oraz dreszczowca i thrillera psychologicznego. W obsadzie m.in. Wojciecha Zielińskiego, Olgi Bołądź i Lesława Żurka oraz Marka Siudyma, Grzegorza Wonsa i Artura Steranko. Serial można zobaczyć pod tym oraz pod tym adresem.

5-odcinkowy mini serial "Kropla Prawdy - Angel's Share" to druga odsłona filmowego projektu Kropla Prawdy, który rozpoczął się przed rokiem. Wtedy to właśnie poznaliśmy historię tajemniczego Konesera. Enigmatyczny mężczyzna poszukuje cennego artefaktu, który ukryty jest w hotelu – miejscu, gdzie toczy się znaczna część serialu. Przez 5 odcinków Koneser, siedząc w barze i rozmawiając z innymi osobami, snuje opowieść o Beathanie McCrow – człowieku, który popadł w szaleństwo, próbując stworzyć arcydzieło. W każdym odcinku bohater opowiada kolejną część historii, zwiększając napięcie i powoli odsłaniając kolejne rozdziały historii szalonego Szkota.

"Kropla Prawdy - Angels' Share" - zobaczcie polski serial łączący kryminał i grozę!

oceń:

Dodaj komentarzKomentarze (0)
Wydarzenia
Zobacz ostatnie wydarzenia ze świata kryminału

Ostatnie komentarze

Dodano przez: Andrzej Sałak

Polecani autorzy

Marta GuzowskaJacek OstrowskiKatarzyna KacprzakMałgorzata RogalaGrzegorz KalinowskiAlek Rogoziński

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.