Share

"Chyłka" - znamy pełną obsadę oraz oficjalną fabułę serialu

Kolejne karty odkryte! Znamy już pełną obsadę, a także pierwsze szczegóły na temat fabuły nowego serialu Playera+, który oparty jest na powieści Remigiusza Mroza. Historia zatytułowana została jako "Chyłka" od nazwiska głównej bohaterki znanej z literackiego cyklu kryminalnego.

Do Magdaleny Cieleckiej, odtwórczyni głównej roli w serialu, dołączyli następujący aktorzy: Filip Pławiak, Katarzyna Warnke, Olga Bołądź, Michał Żurawski, Szymon Bobrowski, Jacek Koman, Jerzy Schejbal, Mirosław Baka, Artur Żmijewski, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski, Mirosław Haniszewski, Piotr Żurawski oraz Jakub Gierszał. Serialowa produkcja oparta będzie na drugim tomie cyklu z bohaterką pod tytułem "Zaginięcie".

Znamy również oficjalny opis fabuły serialu, który przedstawia się następująco... Główna bohaterka Joanna Chyłka jest zdolna, bezkompromisowa, odważna i niepokorna. W prawniczym świecie pełnym mężczyzn w niczym im nie ustępuje. Gdy trzyletnia Nikola Szlezyngier znika bez śladu, a policja nie znajduje dowodów wskazujących na porwanie, głównymi podejrzanymi stają się rodzice dziecka. To właśnie Chyłka i jej nowy aplikant Kordian Oryński podejmują się obrony małżeństwa. Wszystkie poszlaki wskazują jednak na winę Szlezyngierów. Czy prawnicy zdołają wspólnie doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału?

Sezon będzie liczył siedem odcinków. Jego premiera planowana jest na połowę listopada na Player.pl. Producentem z ramienia TVN jest Dorota Chamczyk, producentem wykonawczym – Violetta Furmaniuk-Zaorska i jej firma Aktiv Media. Reżyserem serialu jest Łukasz Palkowski. Scenariusz napisali Justyna Stefaniak, Krzysztof Szpetmański i Michał Wawrzecki we współpracy z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk. Autorem zdjęć jest Mateusz Wichłacz, scenografię przygotowała Aleksandra Kierzkowska, a kostiumy – Agnieszka Werner-Szyrle.

"Chyłka" - znamy pełną obsadę oraz oficjalną fabułę serialu
Autor:Remigiusz Mróz

oceń:

Dodaj komentarzKomentarze (0)

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
Token
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.