Share

"Breaking Bad" - trwają przymiarki do filmu!

Zwyczajny człowiek, który wszedł na drogę bezprawia. Walka o sumienie, życie, sprawiedliwość, godną śmierć... "Breaking Bad", kultowy już dzisiaj serial stacji AMC, zapisał się w pamięci milionów fanów. Wszystko wskazuje, że telewizyjna historia Waltera White'a wkrótce doczeka się rozwinięcia.

Choć informacja o filmie "Breaking Bad" nie została na razie potwierdzona ani przez twórcę serialu Vince'a Gilligana, ani stację AMC, to wszystko - a przynajmniej bardzo wiele - wskazuje na to, że narkobiznes swój będzie aktywny. Jak podaje serwis Movieweb oraz portal Deadline, jedna z gazet z Albuquerque w Nowym Meksyku, zakomunikowała, że już w listopadzie 2018 roku rozpoczną się zdjęcia do filmu zatytułowanego "Greenbrier" - póki co, jest to robocza nazwa. Według nieoficjalnych doniesień, tak naprawdę ma to być kinowy projekt "Breaking Bad". Mówi się o tym, że będzie to historia, w której główną rolę odegrać może Jesse Pinkmana, wspólnik Waltera White'a, jego dawny uczeń, ale wiadomo, że w film zaangażowane jest studio Sony, które było koproducentem "Breaking Bad" oraz spin-offu "Better Call Saul". Dodatkowo warto wskazać, że Vince Gilligan niedawno podpisał trzyletnią umowę z Sony.

Dziennikarze Deadline wspominają, że stery w produkcji ponownie obejmuje Vince Gilligan, twórca serialu, któremu rzekomo od początku zależeć miało, by do głównych ról powrócili Cranston i Paul. Nie do końca wiadomo, czy będzie to film kinowy, mini-serial, sequel czy prequel. Czekamy na oficjalne doniesienia, będziemy trzymać rękę na pulsie.

Źródło: Deadline, Variety

"Breaking Bad" - trwają przymiarki do filmu!

oceń:

Dodaj komentarzKomentarze (0)
Bestsellery
Zobacz najpopularniejsze tytuły
Wydarzenia
Zobacz ostatnie wydarzenia ze świata kryminału

Ostatnie komentarze

Dodano przez: KamilJakiśtam

Polecani autorzy

Marta GuzowskaJacek OstrowskiKatarzyna KacprzakMałgorzata RogalaGrzegorz KalinowskiAlek Rogoziński

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
Token
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.