Share

Władysław Pasikowski nieoficjalnie zapowiada "Psy 3"!

"Psy", jeden z najlepszych polskich filmów, rasowy kryminal policyjny z elementami thrillera politycznego, ma szansę zyskać kontynuację! Jakiś czas temu Władysław Pasikowski nieoficjalnie poinformował, że pracuje nad scenariuszem do trzeciej części filmu. 

Takich informacji kilka miesięcy temu udzielił Cezary Pazura, który poinformował, że gdy grał epizod na planie filmu "Kurier" (biograficzny opowieść o Janie Nowaku-Jeziorański, której premiera planowana jest na przyszły rok - przypis red.) Władysław Pasikowski, reżyser widowiska, przyznał mu, że faktycznie pracuje nad skryptem do nowej części "Psów". Twórca "Operacji Samum" czy "Pokłosia" ma już podobno jasny pomysł na historię, a prace na planie zaczną się już w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Do swojej roli powróci Cezary Pazura, a także Bogusław Linda. Dalsze informacje nie są, póki co, znane.

Osią fabularną "Psów" jest konfrontacja dawnych przyjaciół, dwóch funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa, Franza Maurera (Bogusław Linda) i Ola Żwirskiego (Marek Kondrat), z których pierwszy został przeniesiony do policji kryminalnej, drugi zaś przystąpił do mafii. Psy były najbardziej kasowym polskim filmem lat 90. XX wieku[2]. Film jest określany mianem kultowego.

Źródło: Naekranie.

Władysław Pasikowski nieoficjalnie zapowiada "Psy 3"!

oceń:

Dodaj komentarzKomentarze (0)
Bestsellery
Zobacz najpopularniejsze tytuły
Wydarzenia
Zobacz ostatnie wydarzenia ze świata kryminału

Ostatnie komentarze

Dodano przez: KamilJakiśtam

Polecani autorzy

Marta GuzowskaJacek OstrowskiKatarzyna KacprzakMałgorzata RogalaGrzegorz KalinowskiAlek Rogoziński

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
Token
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.