Share

Wiktoriańskie tajemnice - fantastyka i kryminał - w niezwykłym serialu "Carnival Row"!

Kto wie, czy nie będzie to jeden z najbardziej ambitnych seriali ostatnich lat. Wiktoriańska metropolia, w której fantastyka łączy się ze zbrodnią, horror z kryminałem, a miłość... ze śmiercią. Mowa o "Carnival Row". Zobaczcie najnowszy zwiastun widowiska!

"Carnival Row" to nadchodzący serial fantasy, w którym w rolach głównych występują Cara Delevingne i Orlando Bloom. Akcja rozgrywa się w neowiktoriańskim mieście, do którego tłumnie przybywają mityczne stwory, uciekające ze swojej ogarniętej wojną ojczyzny. Fabuła będzie dotyczyła rozwikłania zagadki coraz częstszych morderstw. Główną bohaterką jest Vignette Stonemoss, która należy do grupy uchodźców. Będzie musiała walczyć nie tylko z uprzedzeniami mieszkańców, ale także z sekretami przeszłości, które podążają za nią jak cień.

Co na temat całości mówi Orlando Bloom? "Serial jest niezwykle ambitny i dopiero gdy byliśmy na planie, aby nakręcać te wszystkie niesamowite sceny tworząc naszych bohaterów, okazało się, że pojawiły się pewne luki do wypełnienia. Mamy wielkie szczęście, że Amazon wierzy w ten serial i na każdym etapie stoi za nim murem" - dodał aktor odnosząc się tym samym na temat dokrętek, czyli dodatkowych zdjęć do odcinków.

Choć premiera serialu wciąż jeszcze przed nami, dziś ogłoszono, że Carnival Row otrzyma także 2. sezon. Bloom i Delevingne powrócą w głównych rolach. O materiale pisaliśmy już wcześniej. Polecamy też zapoznać się z innymi historiami osadzonymi w wiktoriańskiej Anglii, w której nie brakuje niesamowitości.

Wiktoriańskie tajemnice - fantastyka i kryminał - w niezwykłym serialu "Carnival Row"!

oceń:

Dodaj komentarzKomentarze (0)
Bestsellery
Zobacz najpopularniejsze tytuły
Wydarzenia
Zobacz ostatnie wydarzenia ze świata kryminału

Ostatnie komentarze

Dodano przez: KamilJakiśtam

Polecani autorzy

Marta GuzowskaJacek OstrowskiKatarzyna KacprzakMałgorzata RogalaGrzegorz KalinowskiAlek Rogoziński

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.