Share

Vincent V. Severski wprowadzi "Zamęt" do kina!

Vincent V. Severski cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników, a teraz także filmowców! Po realizacji telewizyjnego serialu "Nielegalni" na podstawie literackigo cyklu szpiegowskiego, nadszedł czas na kolejny projekt! Mowa o książce "Zamęt".

Severski oficjalnie zapowiedział, że stacja Canal+ zakupiła prawa do ekranizacji jego książki „Zamęt", na podstawie której powstanie film kinowy. "Informuje, że nie tylko „Nielegalni". Na wielkim ekranie zobaczycie wkrótce „Zamęt" - napisał na Facebooku autor specjalizujący się w powieściach sensacyjnych i szpieowskich.

"Zamęt" zostanie wyprodukowany przez Canal+, a więc firmę, która odpowiada rónież za serial "Nielegalni". Obie produkcje oparte są na książkach Vincenta V. Severskiego. Szczegóły adaptacji nie zostały wyjawione.

O czym opowiada książka? Książka rozpoczyna się od porwania polskiego biznesmena w Pakistanie, którego porywają talibowie. Do akcji ratunkowej zostaje wysłana tajna jednostka Agencji Wywiadu znana jako „Sekcja". Okazuje się, że porwanie jest częścią szerszego planu, w który zaangażowane są wywiady różnych krajów i staje się ono powodem do bezwzględnych rozgrywek politycznych w Polsce. W Pakistanie porwany zostaje przez talibów polski biznesmen, któremu zagraża utrata życia. Do akcji ratunkowej rusza super tajna jednostka Agencji Wywiadu znana jako „Sekcja". Szybko okazuje się jednak, że porwanie jest tylko częścią szerszego planu, w który zaangażowane są wywiady różnych krajów i staje się ono powodem do bezwzględnych rozgrywek politycznych w Polsce.

Data premiery nie została ujawniona. "Nielegalni" są natomiast emitowani w Canal+ od 21 października.

Vincent V. Severski wprowadzi "Zamęt" do kina!

oceń:

Dodaj komentarzKomentarze (0)
Wydarzenia
Zobacz ostatnie wydarzenia ze świata kryminału

Ostatnie komentarze

Dodano przez: Andrzej Sałak

Polecani autorzy

Marta GuzowskaJacek OstrowskiKatarzyna KacprzakMałgorzata RogalaGrzegorz KalinowskiAlek Rogoziński

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.