Share

Team Pocisk - wielka ofensywa na Legimi!

Nasi autorzy skupieni wokół literackiej grupy Team Pocisk - a konkretnie Alek Rogoziński, Grzegorz Kalinowski, Katarzyna Kacprzak, Jacek Ostrowski, Krzysztof Bochus oraz Małgorzata Rogala - pojawili się na Legimi!

Na specjalnej platformie możecie znaleźć wszystkie dotychczasowe pozycje, które ukazały się w ramach Team Pocisk. Zainteresowani? Zerknijcie i zobaczcie sami! W kontekście współpracy wypowiedział się Rafał Bielski, redaktor naczelny magazynu "Pocisk" oraz prezes wydawnictwa "Skarpa warszawska": "Miło mi poinformować, że na mocy zawartej umowy, beletrystyka wydawnictwa Skarpa Warszawska i TeamPocisk od dziś będzie dostępna dla 60 tysięcy abonentów Legimi. Dla mnie decydujący był fakt, że ok 35 tysięcy bibliotek w całej Polsce wypożycza książki w tym modelu. Dzięki tej umowie uzupełniliśmy nasze portfolio dystrybucyjne. Od dziś nasi autorzy mają zapewnioną najszerszą dystrybucję dostępną w Polsce."

To jednak dopiero początek niespodzianek. Już wkrótce, bo w sierpniu spodziewajcie się kolejnej powieści, tym razem niezwykłego retro-kryminału, którego autorką jest Ida Żmiejewska.

Team Pocisk - wielka ofensywa na Legimi!

oceń:

Dodaj komentarzKomentarze (0)
Bestsellery
Zobacz najpopularniejsze tytuły
Wydarzenia
Zobacz ostatnie wydarzenia ze świata kryminału

Ostatnie komentarze

Dodano przez: KamilJakiśtam

Polecani autorzy

Marta GuzowskaJacek OstrowskiKatarzyna KacprzakMałgorzata RogalaGrzegorz KalinowskiAlek Rogoziński

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
Token
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.