Share

Co o serialowej "Chyłce" mówi Remigiusz Mróz?

Remigiusz Mróz, a więc ojciec (jak sam kiedyś powiedział "ojciec chrzestny") literackiej "Chyłki" wypowiedział się na temat tego, co sądzi o serialowej adaptacji swojego bestsellerowego cyklu. Według zapewnień autora mamy do czynienia z projektem naprawdę udanym!

Za pośrednictwem swojego facebookowego konta, Remigiusz Mróz przyznał, że: "zobaczenie tej historii na ekranie było absolutnie wyjątkowym przeżyciem – i to nie tylko dlatego, że czekałem na pierwsze odcinki jak Szczerbaty na nerkowce. Wszystko gra jak najlepsze, najbardziej soczyste riffy – obsada, zdjęcia, muzyka, klimat... właściwie lista mogłaby się nie kończyć. Dostajemy prawdziwy majstersztyk, który bez dwóch zdań zapisze się złotymi zgłoskami w historii polskich seriali!

Jeden z najbardziej popularnych polskich pisarzy krymninalnych dodaje również: "Jeśli nie jesteście przekonani do kogokolwiek z obsady, poczekajcie na pierwszą scenę Chyłki i Zordona, pierwszą kreskę Kormaka, poprawienie spinek przez Żelaznego czy długie spojrzenie Langera. Cała ekipa wykonała tak niesamowitą robotę i stworzyła tak krwiste postacie, że wszyscy powinni dostać niejeden talon. (A chemia między głównymi bohaterami jest taka, że zarówno Magdalena Cielecka, jak i Filip Pławiak, powinni dostać swoje miejsce na tablicy Mendelejewa). Próbowałem też zliczyć liczbę smaczków przewidzianych dla osób znających książki – ale szybko zabrakło mi kończyn. :) Przygotujcie się zatem na wyjątkową ucztę! Chyłka startuje z dwoma pierwszymi odcinkami już 26 grudnia na player.pl.

Więcej o serialu "Chyłka - Zaginięcie" na naszym portalu poczytacie tutaj, a także w tym miejscu.

Co o serialowej "Chyłce" mówi Remigiusz Mróz?

oceń:

Dodaj komentarzKomentarze (0)
Wydarzenia
Zobacz ostatnie wydarzenia ze świata kryminału

Ostatnie komentarze

Dodano przez: Ela Rewińska

Polecani autorzy

Marta GuzowskaJacek OstrowskiKatarzyna KacprzakMałgorzata RogalaGrzegorz KalinowskiAlek Rogoziński

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.