Podwarszawskie miejscowości, leżące na linii WDK, przynajmniej od czasu rozbicia pruszkowskiej mafii, mają opinię oazy spokoju.
Julia Krawiec otrzymuje niewykonalne zadanie: ma pomóc w obronie kobiety oskarżonej o zamordowanie syna.
Polskie media obiega informacja o cudownym odnalezieniu grupy dzieci, porywanych przez poprzednie lata.
Kafir i Maziewski kontynuują przygody Radosława Sztylca, oficera rozwiązanej WSI, który w nowej służbie usiłuje zakończyć rozpoczęte sprawy.
W poniedziałek 2 listopada o godzinie 22:00 na kanale CBS Reality swoją premierę będzie miał nowy program true crime „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej". Gospodynią serii jest Grażyna Biskupska - najsłynniejsza i jedna z najbardziej utytułowanych polskich policjantek.
Dynamiczny duet bohaterów: cyniczna, twarda i odpychająca Lena oraz Marcel: harcerz w mundurze policyjnym, to najmocniejszy element kolejnego tomu cyklu Wójcik.
Stworzony przez Krzysztofa Beśkę bohater to współczesny Pan Samochodzik w wersji noir.
Jeśli podobała Wam się pierwsza część cyklu Korpalskiej, po drugą możecie sięgnąć w ciemno.
"Wiwisekcja zbrodni" to interesująca mieszanina kryminału, thrillera i kilku innych gatunków.
Małżeństwo Julie West zaczyna się rozpadać. Młoda kobieta podejrzewa, że jej mąż, profesor psychologii zdradza ją ze studentką do złudzenia przypominającą jego pierwszą żonę. A Laura West zginęła kilka lat wcześniej w tajemniczych okolicznościach.
Brutalna rzeczywistość i oniryczna podróż w głąb siebie, gangsterskie porachunki i próba rozliczenia się z przeszłością...
Pierwsze słuchowisko towarzyszące premierze książki. „Wyrwa. Historia Ułana" w Empik Go!
Na podstawie książki powstał fiński serial kryminalny, dostępny na platformie Netflix
Cassandra Bowden, stewardesa, doskonale zna poranki spędzone na gigantycznym kacu.
Łatwo popada w ciągi alkoholowe, a to, że od czasu do czasu urwie jej się film, nie jest już
żadną nowością.
W niewielkiej górskiej australijskiej miejscowości detektyw Gemma Woodstock podejmuje śledztwo w sprawie zabójstwa Rosalind Ryan, młodej nauczycielki z miejscowego liceum.
W jaki sposób pisać o zbrodni? Sztuką jest nakreślić cienką niekiedy granicę pomiędzy prawem a bezprawiem. Potrzeba do tego wyobraźni, umiejętności sporządzania intryg. Ale psychopatyczni bohaterowie znani z kart powieści czy filmowych kadrów istnieją naprawdę. Postanowił przyjrzeć się im doktor Łukasz Wroński.
ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa
+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl