Share

Poznajcie autorów "Zabójczych świąt" - Małgorzata Rogala zaprasza do lektury!

Nieoceniona Małgorzata Rogala - specjalistka od kreślenia intrygujących kryminałów z mocno zarysowanymi problemami moralnymi - postanowiła wziąć udział w szczególnej antologii. "Zabójcze święta" jawią się jako jedna z najbardziej interesujących antologii ostatnich lat.

Ceniona autorka należąca do TeamPocisk wyjaśnia, co skłoniło ją do wzięcia udziału w literackiej inicjatywie Skarpy Warszawskiej... "Napisanie opowiadania świątecznego ze zbrodnią w tle było ciekawym wyzwaniem. Święta kojarzą nam się z miłością, ciepłem i dobrem, nikt nie myśli o tym, że zło nie robi sobie świątecznej przerwy." Autorka powieści takich jak "Cenny motyw" czy "Kiedyś Cię odnajde" tłumaczy, czego po nowym opowiadaniu mogą spodziewać się czytelnicy... "W moim opowiadaniu czytelnik pozna dwie kobiety i mężczyznę uwikłanych w miłosny trójkąt, zaś tytułowy podarunek, sprawca całego zamieszania, to pierścionek z okresu secesji, klejnot rodzinny przekazywany z pokolenia na pokolenie. Na bazie "Podarunku" powstała moja książka "Cenny motyw", jednak osoby, które ją czytały, mogą bez obaw sięgnąć po opowiadanie - zmieniłam w nim osobę zabójcy oraz zakończenie."

Czujecie się zaintrygowani? Zobaczcie, co na temat literackiego projektu mówią inni autorzy. A my przypominamy, że Małgorzata Rogala - już w niedalekiej przyszłości - zaserwuje nam nowe tytuły wydane w ramach warszawskiej oficyny.

Poznajcie autorów "Zabójczych świąt" - Małgorzata Rogala zaprasza do lektury!

oceń:

Dodaj komentarzKomentarze (0)
Bestsellery
Zobacz najpopularniejsze tytuły
Wydarzenia
Zobacz ostatnie wydarzenia ze świata kryminału

Ostatnie komentarze

Dodano przez: KamilJakiśtam

Polecani autorzy

Marta GuzowskaJacek OstrowskiKatarzyna KacprzakMałgorzata RogalaGrzegorz KalinowskiAlek Rogoziński

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
Token
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.