Share

Poznajcie autorów "Zabójczych świąt" - Magdalena Stachula zaprasza do lektury!

Święta... święta coraz bliżej. Tym razem spod znaku zbrodni. Bo antologia "Zabójcze święta" może przyprawić o mocniejsze bicie serca. I zaskakujące refleksje. Przekonuje o tym Magdalena Stachula, kolejna autorka, która przyczyniła się do powstania niezwykłej - w formie i treści - książki Skarpy Warszawskiej.

Magdalena Stachula to absolwentka judaistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracowała w firmie importującej kamery do monitoringu. Ma męża i dwójkę dzieci, mieszka w Krakowie. W swoich powieściach potrafi zaklinać pozornie znaną rzeczywistość, dopisując w niej rozdziały związane z grzesznymi namiętnościami, niewyjaśnionymi sekretami sprzed lat... dowody znajdziecie choćby na kartach "Oszukanej" oraz "W pułapce". Ceniona pisarka zdecydowała się nam wyjaśnić, co sprawiło, że wzięła udział we współtworzeniu antologii.

Gdy dostałam propozycję napisania dla Teamu Pocisk opowiadania do antologii opowiadań w klimacie świątecznym od razu wiedziałam, że to będzie emocjonująca przygoda. Z jednej strony sielankowa sceneria wigilijnego wieczoru, a z drugiej niebezpieczeństwo, na które narażony jest główny bohater. Lubię takie połączenia, dlatego bez wahania weszłam w ten projekt. - tłumaczy nam twórczyni.

Czego możemy się zaś spodziewać po opowiadaniu, które jest spisane piórem Magdaleny Stachuli? Jak przystało na thrillery, które piszę będzie dużo napięcia i niepokoju. Śnieg, choinka, wigilijny wieczór, ale miły nastrój znika, gdy pojawia się ktoś z przeszłości. Osoba, której główna bohaterka nie chciałaby nigdy spotkać, niespodziewanie wkracza do jej życia i nie chce z niego zniknąć. Emocji nie zabraknie... - obiecuje autorka, która swego czasu podzieliła się z nami literackimi (i nie tylko!) inspiracjami, a to za sprawą kwestionariusza kryminalnego.

O tym, czym właściwie jest antologia, a także jacy twórcy postanowili wziąć w niej udział, dowiecie się z poprzednich wpisów!

Poznajcie autorów "Zabójczych świąt" - Magdalena Stachula zaprasza do lektury!
Autor:Magdalena Stachula

oceń:

Dodaj komentarzKomentarze (0)

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
Token
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.