Share

Pierwsze zdjęcie z serialowej wersji "Żmijowiska" Wojciecha Chmielarza!

Błogi spokój zburzony przez mrożące krew wydarzenia... historia spisana przez Wojciecha Chmielarza w powieści "Żmijowisko" to niezwykle intrygujący materiał wyjściowy, na podstawie którego platforma Canal+ realizuje serial w gwiazdorskiej obsadzie. Prezentujemy Wam pierwsze zdjęcie z produkcji, która dołączy tym samym do "Zasady przyjemności" oraz "Nielegalnych"!

"W takich okolicznościach przyrody kręcimy właśnie dla Was "Żmijowisko" - serial na podstawie powieści Wojciecha Chmielarza" - głosi facebookowy wpis opublikowany przez Canal+. Zgodnie z oficjalnym opisem Canal+, serial opowiada historię grupy trzydziestoparoletnich przyjaciół ze studiów, którzy wyjeżdżają ze swoimi dziećmi na wakacje do letniska Żmijowisko. Pewnego wieczoru, w trakcie zakrapianej alkoholem imprezy, znika 15-letnia Ada, córka Arka i Kamili. Rozpoczynają się zakrojone na wielką skalę poszukiwania, jednak dziewczyny nie udaje się odnaleźć. Rok później jej ojciec wraca na miejsce tragedii, aby wznowić poszukiwania. W trakcie jego prywatnego dochodzenia pojawiają się zaskakujące tropy i nowi podejrzani. Sprawa coraz bardziej się gmatwa i pojawia się w niej coraz więcej wątków. Tym bardziej, że w tle poszukiwań nastolatki jest historia jej rodziców, ich przyjaciół z młodości oraz wzajemnych relacji pełnych skrywanych przez lata konfliktów, namiętności i uprzedzeń. Stopniowo ujawnia się brutalna prawda o życiu w kłamstwie, dwoistości ludzkiej natury oraz wyniszczającej obsesji zazdrości i nienawiści, która nieuchronnie prowadzi do tragedii.

Główną rolę w "Żmijowisku" ma zagrać Paweł Domagała, a na ekranie pojawią się obok niego także m.in.: Agnieszka Żulewska, Cezary Pazura, Piotr Stramowski, Wojciech Zieliński, Marta Malikowska, Joachim Lamża, Davina Reeves-Ciara, Szymon Piotr Warszawski, Małgorzata Klara, Stanisław Cywka, Kamila Urzędowska oraz Hanna Koczewska.

Pierwsze zdjęcie z serialowej wersji "Żmijowiska" Wojciecha Chmielarza!

oceń:

Dodaj komentarzKomentarze (0)
Bestsellery
Zobacz najpopularniejsze tytuły
Wydarzenia
Zobacz ostatnie wydarzenia ze świata kryminału

Ostatnie komentarze

Dodano przez: KamilJakiśtam

Polecani autorzy

Marta GuzowskaJacek OstrowskiKatarzyna KacprzakMałgorzata RogalaGrzegorz KalinowskiAlek Rogoziński

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.