Śmierć z ogłoszenia
01
16.10.2019

Grzegorz Kalinowski, autor "Gry w oczko" należący do TeamPocisk, zapowiada swoją nową powieść! Bęedzie to "Śmierć z ogłoszenia", a więc trzeci już tom z cyklu o Karolu Strasburgerze.

"Chyłka" powraca! Plakat i zdjęcia z nowego sezonu
02
16.10.2019

Remigiusz Mróz zapowiedział, że jego nową powieścią będzie "Iluzjonista", a my przypominamy, że już wkrótce zadebiutuje drugi sezon serialu "Chyłka". Znamy szczegóły widowiska!

Zapowiedzi
"Gomorra" powraca! Zobaczcie zwiastun nowego filmu!
03
15.10.2019

Ależ wiadomość! Okazuje się, że serial "Gomorra" doczeka się filmowego spin-offa, którego głównym bohaterem bedzie Ciro Di Marzio. Zobaczcie pierwszy zwiastun nadchodzącego widowiska.

Zapowiedzi
Stallone i Lundgren stworzą nowy serial - to już oficjalne
04
15.10.2019

Wszystko jasne! Bo to już pewne, że "The International", czyli serial przy którym pracują Sylvester Stallone i Dolph Lundgren, ostatecznie ujrzy światło dzienne.

Zapowiedzi
Sycylijczyk
05
15.10.2019

Puzo wciąga czytelnika w mroczny świat sycylijskiej prowincji, świat przemocy, w którym każda zniewaga musi zostać zmyta krwią. Po dwuletnim pobycie na Sycylii syn Vita Corleone, Michael, ma powrócić do domu. Ojciec Chrzestny zleca mu ważną misję: ma zabrać do Ameryki Salvatore Guiliana, uwielbianego przez wszystkich legendarnego sycylijskiego banitę, który od kilku lat na czele swojej bandy broni uciskanych ziomków przed wszechwładzą miejscowych bogaczy i przywódców mafijnych.

Jaki jest musical na podstawie kryminałów Marka Krajewskiego?
06
15.10.2019

Swoją premierę ma dziś "Golem", najnowsza powieść niezastąpionego Marka Krajewskiego. Wrocławski specjalista od literackiej zbrodni w stylistyce retro może się również pochwalić szczególną adaptacją na podstawie cyklu o Eberhardzie Mocku. Mowa o przedstawieniu muzycznym, do którego inspiracją jest cykl rozpoczęty powieścią "Śmierć w Breslau".

Zapowiedzi
Robert Małecki zapowiada nową powieść!
07
15.10.2019

Robert Małecki, niezwykle ceniony autor, laureat Nagrody Wielkiego Kalibru 2019, zapowiada nową książkę! Będzie to "Zadra", kolejna część serii z komisarzem Bernardem Grossem.

Zapowiedzi
Netflix z nową komedią kryminalną? Planowany dodatkowy "Zabójczy rejs"!
08
15.10.2019

Czy wiecie, żę Netflix dał zielone światło na realizację sequela komedii kryminalnej "Zabójczy rejs"? Streamingowy gigant liczy na to, że w głównych rolach powróci zarówno Adam Sandler, jak i Jennifer Aniston, a scenariusz przygotuje raz jeszcze James Vanderbilt.

Zapowiedzi
Marta Guzowska opowie nam o pewnej zbrodni...
09
15.10.2019

Swoją oficjalną premierę ma dzisiaj "Rok szczura", najnowsza książka kryminalna spisana piórem niezastąpionej Marty Guzowskiej. Autorka należąca do TeamPocisk jest również jedną z prowadzących telewizyjny projekt "Opowiem ci o zbrodni".

Zapowiedzi
"Wojny szpiegów" - zobaczcie zwiastun serialu!
10
12.10.2019

Miłośnicy historii szpiegowskich będą zachwyceni! To lepsze niż fikcja. Agenci stąpają po kruchym lodzie, muszą wiedzieć, kiedy się wycofać...

Zapowiedzi
"Zakon Świętego Brutusa. Opowieść spiskowa o dawnej Warszawie" - poznajcie tajemnice zbrodni, odkryjcie niezapomnianą historie!
11
12.10.2019

Zbrodnie sprzed lat, tajemnice kryminalistyki, sekrety historii, spiski, zdrady, knowania... słowem - wszystko, co niespodziewane! Oto rzeczywistość, którą swoim czytelnikom zaserwował Adam Podlewski na łamach swojej najnowszej książki "Zakon Świętego Brutusa. Opowieść spiskowa o dawnej Warszawie".

Zapowiedzi
"The Courier" Gary Oldman i Olga Kurylenko w obsadzie - zobaczcie zwiastun!
12
12.10.2019

"The Courier" to opowieść o zatrudnionej przez okrutnego zbrodniarza kurierce, która nieświadoma niczego musi dostarczyć bombę gazową, by zabić świadka zeznającego przeciwko niemu, mężczyznę imieniem Nick. Po tym, jak dziewczyna ratuje go z opresji, musi wspólnie z nim przetrwać atak wynajętych zabójców.

Zapowiedzi
Książka jest bowiem żywa tylko wtedy, gdy znajdzie drogę do serc i umysłów czytelników - Krzysztof Bochus dziękuję swoim czytelnikom!
13
12.10.2019

Krzysztof Bochus dał się poznać jako prawdziwy fachowiec i erudyta, który z dbałością dookreśla detale swoich zbrodniczych intryg. Autor z TeamPocisk w jednym z ostatnich wywiadów wypowiedział się na temat swoich ostatnich książek, dziękując przy okazji za dowody uznania ze strony czytelników.

Zapowiedzi
"Oficer i szpieg" - zwiastun nowego filmu Romana Polańskiego!
14
10.10.2019

"Oficer i szpieg" to nowy film w reżyserii Romana Polańskiego, który debiutował już na zagranicznych festiwalach filmowych. Zobaczcie zwiastun widowiska!

Zapowiedzi
"Iluzjonista" - nowa powieść Remigiusza Mroza!
15
09.10.2019

Remigiusz Mróz podzielił się ostatnio nowymi informacjami na temat swoich telewizyjno-filmowych projektów, a dzisiaj przedstawił informacje na temat swojej nowej powieści. Będzie nią "Iluzjonista"...

Zapowiedzi
Upiory wojny, czyli tajemnice "Miasta duchów"
16
07.10.2019

Hitlerowskie Niemcy jesienią 1944 roku – mimo że chylą się ku ostatecznemu upadkowi – to wciąż budzą trwogę. Strach i przerażenie, czyli emocje, które często prowokują do najbardziej makabrycznych zbrodni. Dowodów szukać należy w „Mieście duchów", najnowszej powieści retro-kryminalnej Krzysztofa Bochusa. Niebywale kunsztownej, symbolicznej. Po prostu czarownej.

Recenzje
Batman - Biały Rycerz
17
07.10.2019

Pierwszy album ukazujący się pod logo DC Black Label. W powieści graficznej Batman – Biały Rycerz Sean Murphy, uznany scenarzysta i rysownik, rozkłada najsłynniejszych komiksowych przeciwników na części pierwsze, zadaje pytania o naturę sprawiedliwości, źródła korupcji, prawdę o aktywistach społecznych, bada najmroczniejsze aspekty życia związane z chorobą umysłową. Książę Zbrodni wychodzi z trawiącego go przez lata szaleństwa i odrodza się jako Jack Napier. Pragnie uzdrowić miasto, które dotąd sam terroryzował.

Zapowiedzi
Zakazane uczucie, nieczyste sumienie i zbrodnia - oto "Warszawianka"
18
07.10.2019

Czar dawno minionego świata. Gdy słowa niosły ze sobą wartość. Gdy elegancji towarzyszył honor. Gdy wolna Polska była jeszcze marzeniem... „Warszawianka" Idy Żmiejewskiej to niezwykle interesująco pomyślany kryminał w stylistyce retro. Zapisano w nim pasję, wiedzę, tajemnice i namiętności. I zbrodnię, rzecz jasna, która związana jest...

Recenzje
Bestsellery
Zobacz najpopularniejsze tytuły
Wydarzenia
Zobacz ostatnie wydarzenia ze świata kryminału

Ostatnie komentarze

Dodano przez: KamilJakiśtam

Polecani autorzy

Marta GuzowskaJacek OstrowskiKatarzyna KacprzakMałgorzata RogalaGrzegorz KalinowskiAlek Rogoziński

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.