Share

Ofensywa wydawnictwa Skarpa Warszawska!

Wiele wskazuje na to, że Skarpa Warszawska, oficyna, za sprawą której na polskim rynku dostępny jest między innymi magazyn kryminalny Pocisk przystępuje do kolejnej ofensywy wydawniczej. Właśnie ogłoszono powołanie nowego redaktora prowadzącego.

Informacją podzielił się Rafał Bielski, prezes wydawnictwa, który za pośrednictwem swojego facebooka napisał: "Polski rynek wydawniczy jest jak wzburzone morze, dlatego warto mieć na pokładzie najlepszych ludzi. Z dumą ogłaszam, że od dzisiaj do ekipy wydawnictwa Skarpa Warszawska dołącza Piotr Sternal, który obejmie stanowisko dyrektora wydawniczego. Niech moc będzie z nami!" Najpewniej będzie to oznaczać nowe propozycje wydawnicze, być może kolejne propozycje gatunkowe. Trzeba pamiętać, że Skarpa Warszawska specjalizuje się nie tylko w historiach ze świata kryminału - choć literacka drużyna TeamPocisk wzbudza słuszne i niemałe zainteresowanie - ale również, przykładowo, otwiera się choćby na opowieści fantastyczne, czego dowodem jest między innymi magazyn "Fantom".

PS. Skarpa Warszawska to również tytuł cenionego tytułu prasowego, który odsłania historię stolicy i znane/nieznane fakty z życia miasta.

Ofensywa wydawnictwa Skarpa Warszawska!

oceń:

Dodaj komentarzKomentarze (0)
Bestsellery
Zobacz najpopularniejsze tytuły
Wydarzenia
Zobacz ostatnie wydarzenia ze świata kryminału

Ostatnie komentarze

Dodano przez: KamilJakiśtam

Polecani autorzy

Marta GuzowskaJacek OstrowskiKatarzyna KacprzakMałgorzata RogalaGrzegorz KalinowskiAlek Rogoziński

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.