Share

Netflix zrealizuje serial na podstawie „W głębi lasu” Harlana Cobena - zrealizują go Polacy!

Ależ elektryzująca wiadomość! W najbliższej przyszłości doczekamy się realizacji serialu Netflixa na podstawie bestsellerowej powieści Harlana Cobena. Mało tego - telewizyjne widowisko stworzą polscy twórcy!

Reżyserami sześcioodcinkowego miniserialu są Leszek Dawid („Jesteś Bogiem", „Nielegalni") oraz Bartosz Konopka („Królik po berlińsku", „Krew Boga"). Scenariusz napisali Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski. Za produkcję odpowiada ATM Grupa. Anna Nagler dołączyła do serialu jako producentka kreatywna, a Andrzej Muszyński i Harlan Coben są producentami wykonawczymi.

Fabuła powieści „W głębi lasu" na potrzeby serialu została przeniesiona do polskich realiów. Rozgrywająca się w 1994 i 2019 roku historia opowiada o warszawskim prokuratorze, Pawle Kopińskim, który wciąż nie może się pogodzić ze stratą siostry przed dwudziestoma pięcioma laty. Tamtej nocy była na obozie letnim, weszła do lasu i nigdy więcej jej nie widziano. Teraz w odnalezionej ofierze zabójstwa Paweł rozpoznaje chłopaka, który zniknął przed laty wraz z jego siostrą. Na jaw wychodzą dowody, który dają bohaterowi nadzieję, że dziewczyna, a właściwie teraz już kobieta, wciąż żyje. Ale tajemnice z przeszłości rodziny grożą zniszczeniem wszystkiego, co Paweł stara się utrzymać razem.

Warto też dodać, że projekt wspiera Polski Instytut Filmowy. Premiera przewidziana jest na 2020 rok. Powieść „W głębi lasu" Harlana Cobena ukazała się w Polsce nakładem Wydawnictwa Albatros. Przy okazji dodamy, że jakiś czas temu pisaliśmy o serialowej wersji "Nieznajomego".

 

źródło: booklips.pl

Netflix zrealizuje serial na podstawie „W głębi lasu” Harlana Cobena - zrealizują go Polacy!

oceń:

Dodaj komentarzKomentarze (0)
Bestsellery
Zobacz najpopularniejsze tytuły
Wydarzenia
Zobacz ostatnie wydarzenia ze świata kryminału

Ostatnie komentarze

Dodano przez: Ela Rewińska

Polecani autorzy

Marta GuzowskaJacek OstrowskiKatarzyna KacprzakMałgorzata RogalaGrzegorz KalinowskiAlek Rogoziński

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.