Share

Morderca Whitey Bulger... niecodzienny serial o szefie grupy przestępczej

Zbrodnicze opowieści cieszą się niesłabnącą popularnością... Okazuje się, że powstanie serial o słynnym mordercy i szefie grupy przestępczej w Bostnie, który znany jest jako Whitey Bulger. Produkcja tworzona jest przez Sky Studios.

Twórcami serialu są Casey Sherman i Dave Wedge, którzy współpracują razem z firmą producencką Double Nickel Entertainment i Sky Studios. Produkcja będzie adaptacją nadchodzącej książki Hunting Whitey. Książka ma trafić do sprzedaży w maju 2020 roku. Co ciekawe, tym razem nie zajmiemy się początkami kariery przestępczej Bulgera... Historia zacznie się bowiem od trwającej wiele lat ucieczki przed wymiarem sprawiedliwości z długoletnią dziewczyną Catherine Greig, a skończy się na ostatnim dniu w więzieniu, gdzie zmarł z niewyjaśnionych przyczyn.

Producenci serialu zapowiedzieli, że skorzystają z ekskluzywnych wywiadów z książki, raportów śledczych i dostępu do informacji FBI, aby ujawnić historię, w której Bulger i jego dziewczyna, Catherine Greig, unikali schwytania przez prawie 20 lat, dopóki zespół agentów federalnych w końcu nie zaprowadził ich przed sąd. Wcześniej w filmie Pakt z diabłem wcielił się w niego Johnny Depp. Data premiery serialu nie jest na razie znana

Morderca Whitey Bulger... niecodzienny serial o szefie grupy przestępczej

oceń:

Dodaj komentarzKomentarze (0)
Bestsellery
Zobacz najpopularniejsze tytuły
Wydarzenia
Zobacz ostatnie wydarzenia ze świata kryminału

Ostatnie komentarze

Dodano przez: Ela Rewińska

Polecani autorzy

Marta GuzowskaJacek OstrowskiKatarzyna KacprzakMałgorzata RogalaGrzegorz KalinowskiAlek Rogoziński

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.