Share

Kto jeszcze zapoluje na nazistów? Nowe informacje o serialu "The Hunt" Jordana Peele

Czy wiecie, że Kate Mulvany, Ebony Obsidian, James Le Gros, Caleb Emery, Henry Hunter Hall oraz Jeannie Berlin otrzymali angaż w serialu The Hunt, którego twórcą jest Jordan Peele?

Serial stanowią opartą na faktach historię o polowaniu na nazistów w Ameryce w latach 70. Głównym bohaterem widowiska jest Jonah Heidelbaum, który po zabójstwie swojej babci wyrusza na poszukiwanie mordercy. W ten niespodziewany sposób trafia do tajemniczej grupy, znanej jako The Hunt (ang. polowanie), która zajmuje się wymierzaniem sprawiedliwości ukrywającym się po wojnie nazistom.

Wiemy już, że Kate Mulvany odegra rolę Siostry Harriet, członkini tytułowej organizacji, z kolei Ebony Obsidian wcieli się Carol Hawthorne, sąsiadkę Jonaha i jego obiekt miłosnych uczuć, natomiast Caleb Emery oraz Henry Hunter Hall wcielą się w Arthura "Bootyhole" McGuigana oraz Shermana "Cheeksa" Johnsona, najlepszych przyjaciół Jonaha. James Le Gros zostanie z kolei detektywem Grimsby'm, weteranem FBI i szefem nowojorskiego oddziału biura. Jeanie Berlin zagra natomiast babcię Jonaha.

W obsadzie znajdują się również Logan Lerman, Al Pacino, Jerrika Hinton, Lena Olin, Carol Kane, Saul Rubinek, Tiffany Boone, Louis Ozawa Changchien, Greg Austin i Dylan Baker. Więcej o projekcie pisaliśmy w tym miejscu. Do projektu, być może, dołączy również Al Pacino.

Kto jeszcze zapoluje na nazistów? Nowe informacje o serialu "The Hunt" Jordana Peele

oceń:

Dodaj komentarzKomentarze (0)
Wydarzenia
Zobacz ostatnie wydarzenia ze świata kryminału

Ostatnie komentarze

Dodano przez: Ela Rewińska

Polecani autorzy

Marta GuzowskaJacek OstrowskiKatarzyna KacprzakMałgorzata RogalaGrzegorz KalinowskiAlek Rogoziński

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.