Share

Krzysztof Bochus zapowiada "Boski znak", czyli kontynuację "Listy Lucyfera"!

Krzysztof Bochus to autor, który odcisnął trwały ślad w polskim świecie kryminalnej grozy. Jego "Lista Lucyfera" spotkała się z uznaniem rzeszy czytelników, choć trzeba pamiętać, że swoją pozycję pisarz ugruntował już wcześniej, choćby za sprawą "Szkarłatnej głębi", która otrzymała nagrodę "Złotego Pocisku". Twórca należący do literackiej grupy TeamPocisk podzielił się z nami informacjami na temat swojej najnowszej powieści.

Krzysztof Bochus: „Boski znak", bo tak nazywać się będzie kontynuacja „Listy Lucyfera", ukaże się na rynku wiosną przyszłego roku, nakładem wydawnictwa Skarpa Warszawska. W roli głównej wystąpi oczywiście redaktor Adam Berg, ale będzie to oddzielna opowieść, która - mam taką nadzieję - zaskoczy czytelników.
Tym razem będzie to mroczny thriller o złu, którego nie sposób wyplenić i które nieustannie znajduje naśladowców. Na kartach tej powieści Czytelnicy odnajdą zagadki kryminalne i kody dla wtajemniczonych, spiski i zbrodnicze fascynacje... Ta na wskroś współczesna intryga kryminalna zszyta będzie mocną nicią z przeszłością, która nie pozwala o sobie zapomnieć.

Cóż powiedzieć - z niecierpliwością czekamy na wiosenną premierę! Na temat współpray z wydawnictwem Krzysztofa Bochusa pisaliśmy już jakiś czas temu, a przy okazji warto dodać, że również Grzegorz Kalinowski, autor "Gry w oczko", podpisał umowę na kolejne książki, o których więcej dowiecie się już wkrótce... 

Krzysztof Bochus zapowiada "Boski znak", czyli kontynuację "Listy Lucyfera"!

oceń:

Dodaj komentarzKomentarze (0)
Bestsellery
Zobacz najpopularniejsze tytuły
Wydarzenia
Zobacz ostatnie wydarzenia ze świata kryminału

Ostatnie komentarze

Dodano przez: Ela Rewińska

Polecani autorzy

Marta GuzowskaJacek OstrowskiKatarzyna KacprzakMałgorzata RogalaGrzegorz KalinowskiAlek Rogoziński

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.