Share

Janusz Kamiński opowie o "Pocztówkowych zabójcach"!

Czy wiecie, że Jeffrey Dean Morgan ("Walking Dead") oraz Connie Nielsen ("Wonder Woman") zagrają główne role w dreszczowcu "The Postcard Killings"? Będzie to ekranizacja powieści "Pocztówkowi zabójcy" pióra Lizy Marklund i Jamesa Pattersona.

O czym będzie to historia? Otóż... w europejskich stolicach dochodzi do serii brutalnych zabójstw, których ofiarami padają podróżujące po kontynencie młode pary. Przed każdą zbrodnią do dziennikarza miejscowej gazety przychodzi wysłana przez zabójców pocztówka z cytatem z Szekspira. W Sztokholmie jej adresatką jest Dessie Larsson, researcherka z redakcji Aftonposten. Wkrótce kontaktuje się z nią Jacob Kanon, nowojorski policjant, ścigający przestępców na własną ręką, którego córka zginęła jako jedna z pierwszych. Tymczasem w sztokholmskim Grand Hotelu zostają znalezione kolejne ofiary. Kamery monitoringu rejestrują twarze kobiety i mężczyzny, którzy jako ostatni odwiedzili Duńczyków w hotelowym pokoju. Czy to właśnie oni są pocztówkowymi zabójcami? Sztokholmska policja i prokuratura są bezradne. Odpowiedzi będzie szukać szwedzka dziennikarka i nowojorski policjant (nota wydawcy).

Wiemy już, że Jeffrey Dean Morgan wcieli się w Kanona, natomiast Nielsen będzie jego byłą żoną. W obsadzie znalazł się również Jamie Blackley. Reżyseruje dwukrotny zdobywca Oscara, znany najlepiej z pracy operatorskiej Janusz Kamiński. Zdjęcia ruszają na początku przyszłego roku.

Janusz Kamiński opowie o "Pocztówkowych zabójcach"!

oceń:

Dodaj komentarzKomentarze (0)
Wydarzenia
Zobacz ostatnie wydarzenia ze świata kryminału

Ostatnie komentarze

Dodano przez: Andrzej Sałak

Polecani autorzy

Marta GuzowskaJacek OstrowskiKatarzyna KacprzakMałgorzata RogalaGrzegorz KalinowskiAlek Rogoziński

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.