Share

Idris Elba i nowe informacje o Alice Morgan - w planach spin-off "Luthera"!

John Luther powraca - to informacja pewna i niepodważalna. Oddani wielbiciele serialu o londyńskim detektywie z niecierpliwością czekają na nowe wiadomości w sprawie 5. sezonu, z czego doskonale zdaje sobie sprawę Idris Elba, odtwóca tytułowej roli. W ostatnim wywiadzie brytyjski aktor zdecydował się podzielić nowinkami z kolejnych odcinków!

Elba oficjalnie przyznał, że Alice Morgan, genialna kryminalistka, na pewno powróci w najnowszym sezonie. Spostrzegawczy widzowie wiedzą to już od paru dni, gdyż na zwiastunie przez krótki moment zauważyć można było Alice. Pozostawała jednak wątpliwość, czy jest to scena retrospekcji czy też faktycznie psychopatyczna, aczkolwiek charyzmatyczna niewiasta powróci do serii. Teraz wiemy, że odpowiedz jest twierdząca. Elba dodał, że "dynamika w relacji pomiędzy Lutherem a Alice znacząca wzrośnie, co doprowadzi do niezwykłej rozgrywki - jednego z najbardziej ciekawych starć w historii współczesnej telewizji". Co więcej, aktor sugeruje, że 5. sezon nie musi być wcale ostatnim, ponieważ zarówno on, jak i reszta ekipy są świadomi, jak bardzo czekano na dalszy rozwój historii Luthera.

Mało tego! Ruth Wilson, czyli odtwórczyni Alice Morgan, w jednym z ostatnich wywiadów powiedziała, że nie tak dawno temu były prowadzone rozmowy na temat spin-offu "Luthera", w którym główną bohaterką byłaby właśnie rudowłosa zabójczyni. Aktorka przyznaje, że jest zainteresowana samodzielną opowieścią o Alice, choć dodaje, że musiałby to być serial utrzymany w nieco innej stylistyce niż "Luther". Jak będzie? Czas pokaże! Premiera nowych odcinków serialu z Idrisem Elbą zaplanowana jest na 2019 rok.

Źródło: Digitalspy

Idris Elba i nowe informacje o Alice Morgan - w planach spin-off "Luthera"!

oceń:

Dodaj komentarzKomentarze (0)
Bestsellery
Zobacz najpopularniejsze tytuły
Wydarzenia
Zobacz ostatnie wydarzenia ze świata kryminału

Ostatnie komentarze

Dodano przez: KamilJakiśtam

Polecani autorzy

Marta GuzowskaJacek OstrowskiKatarzyna KacprzakMałgorzata RogalaGrzegorz KalinowskiAlek Rogoziński

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
Token
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.