Share

Czas podsumowań Marty Guzowskiej!

Marta Guzowska to niestrudzona badaczka tajemnic przeszłości. Swoją wiedzę i erudycję potrafi w znakomity sposób łączyć również z warsztatem charakteryzującym najciekawszych twórców literatury kryminalnej, bo sekrety historii wplata w strukturę codzienności... a wszystko przy pomocy zbrodni. Choć nie tylko. Jak mijające miesiące wspomina autorka należąca do TeamPocisk?

To był tak intensywny rok, że aż trudno mi uwierzyć, że wcisnęłam wszystko w 12 miesięcy. Dwie książki dla dorosłych - „Raj" i „Rok Szczura", jak i dwie książki dla dzieci - „Detektywi z Tajemniczej 5" Zagadka królowej myszy" i „Zagadka zbuntowanego robota". Jeden projekt filmowo-książkowy „Opowiem CI o zbrodni", wspaniała przygoda, wyrwała mnie poza „bezpieczne" pisarskie ramy i rzuciła na głęboką wodę. Dwie nominacje do ważnych literackich nagród i jedna nagroda: Czarny Kapelusz dla Toma Mary ze „Ślepego archeologa", jako najlepszego bohatera literackiego roku (dziękujcie Tomowi, nie mnie :-) ). Poza tym targi, festiwale, warsztaty literackie (uwielbiam je prowadzić!) spotkania z Wami i jeszcze więcej spotkań z Wami. A do tego coś, o czym nie wolno mi jeszcze mówić, ale jeśli wypali, będzie petardą. Więc jestem naprawdę podekscytowana nadchodzącym 2020! Ale przede wszystkim chcę podziękować WAM. Gdyby Was ze mną nie było, nic z tego by się nie wydarzyło! - w takich słowach za pośrednictwem facebooka dokonało się podsumowanie Marty Guzowskiej!

Dziękując za dotychczasowe doświadczenia literackie, przypominamy to, co było. Choćby niedawny wywiad, w którym ceniona autorka zdradza nam, że jednym z największych wyzwań jest zmaganie się z przerażającą rzeczywistością.

Marcin Waincetel

 

Czas podsumowań Marty Guzowskiej!

oceń:

Dodaj komentarzKomentarze (0)
Bestsellery
Zobacz najpopularniejsze tytuły
Wydarzenia
Zobacz ostatnie wydarzenia ze świata kryminału

Ostatnie komentarze

Dodano przez: KamilJakiśtam

Polecani autorzy

Marta GuzowskaJacek OstrowskiKatarzyna KacprzakMałgorzata RogalaGrzegorz KalinowskiAlek Rogoziński

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
Token
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.