Share

Cielecka, Pławiak i Koman mówią o serialu "Chyłka - Zaginięcie"

Co na temat Chyłki mówi Magdalena Cielecka? Jakie są wspólne cechy charakternej pani mecenas i cenionej polskiej aktorki? Czy Filip Pławiak potrafi współpracować z odtwórczynią głównej roli? Kim dla Chyłki jest McVay? Ekipa Dzień Dobry TVN gościła na planie serialu "Chyłka - Zaginięcie", stąd też możemy dowiedzieć się, co na temat produkcji mówią aktorzy.

Cielecka wypowiedziała się na temat związany z castingowymi wyborami. Czy jest ona idealną Chyłką?  "Nie wszyscy tak mówią, nie wszyscy tak uważają – zdaje sobie z tego sprawę, że nie wszystkich miłośników tej prozy zadowolę. Czytam komentarze pod różnymi postami na forach dyskusyjnych i dowiaduję się wielu ciekawych informacji na swój temat... że na przykład jestem zbyt łagodna – co mnie bardzo dziwi i cieszy – dla innych jestem za ostra. Dla jednych za stara, dla drugich za młoda... Chyłka to kobieta wyrazista i krwista, nie tylko dlatego, że lubi mięso i je mięso, ale w ogóle – rzuca mięsem i jest taką niegrzeczną kobietą.

Filip Pławiak, odtwórca Kordian "Zordon" Oryński, w ten sposób mówi o tytułowej bohaterce: Chyłka to kobieta, przy ktorej ciężko jest być pewnym siebie, a Kordian to postać, która zmienia się na przestrzeni odcinków. Na początku jest na pewno trochę niepewny siebie, może nawet delikatnie przestraszony tym, co się dzieje – w końcu trafia do najlepszej kancelarii w mieście. Ciekawa jest też relacja pomiędzy Kordianem a Chyłką. Z Magdą złapaliśmy świetny, partnerski kontakt, choć jest to nasza pierwsza wspólna praca.

Z kolei Jacek Koman, który w serialu wcieli się w postać Harry'ego McVay'a, jednego z partnerów imiennych kancelarii Żelazny&McVa, mówi, że McVay: jest takim czempionem Chyłki i to ją chyba trzyma tej pozycji, na której w dalszym ciągu jest, bo przecież ona co chwila wpada w jakieś tarapaty. Cielecka dodaje z kolei, że: jest wiele rzeczy, które mnie, na szczęście, od tej postaci odróżniają. Na przykład nie palę! Nie wyglądam jednak zupełnie inaczej niż w prywatnym życiu, aczkolwiek skór już nie noszę...

Siedmioodcinkowy serial oparty jest o książkę Remigiusza Mroza "Zaginięcie", w której główna bohaterka Joanna Chyłka (w tej roli Magdalena Cielecka) próbuje rozwikłać sprawę zaginionego dziecka. Akcja rozgrywa się w miejscowości Sajenek, która jest częścią Augustowa. Serial "Chyłka - Zaginięcie" wyreżyseruje Łukasz Palkowski ("Bogowie", "Belfer", "Najlepszy"). Producentem z ramienia TVN jest Dorota Chamczyk, producentem wykonawczym - Violetta Furmaniuk-Zaorska i jej firma Aktiv Media. Premiera 26 grudnia 2018 roku!

Cielecka, Pławiak i Koman mówią o serialu "Chyłka - Zaginięcie"

oceń:

Dodaj komentarzKomentarze (0)
Bestsellery
Zobacz najpopularniejsze tytuły
Wydarzenia
Zobacz ostatnie wydarzenia ze świata kryminału

Ostatnie komentarze

Dodano przez: KamilJakiśtam

Polecani autorzy

Marta GuzowskaJacek OstrowskiKatarzyna KacprzakMałgorzata RogalaGrzegorz KalinowskiAlek Rogoziński

ul. Borowskiego 2 lok. 205
03-475 Warszawa

Dane kontaktowe:

+48 22 416-15-81
kontakt@czytamykryminaly.pl 

Newsletter:
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najświeższe informacje ze świata kryminałów.
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
Token
© Czytamy Kryminaly - All Rights Reserved.